Liečebné, wellness a relax pobyty
+421 54 474 47 74

Demänovská dolina - Boutique Hotel TRI STUDNIČKY****

Boutique hotel Tri Studničky v Demänovskej Doline predstavuje dokonalú harmóniu architektúry a materiálov zasadenú do krásneho prostredia prírody Nízkych Tatier. Ako prvý Feng Shui hotel na Slovensku ponúka ideálne prostredie na zotavenie a relax.

Boutique hotel Tri Studničky v Demänovskej Doline predstavuje dokonalú harmóniu architektúry a materiálov zasadenú do krásneho prostredia prírody Nízkych Tatier. Ako prvý Feng Shui hotel na Slovensku ponúka ideálne prostredie na zotavenie a relax. Exkluzívny boutique wellness ponúka všetko k absolútnemu relaxu – masáže, procedúry, sauna či vírivka. Z wellness sa vychádza na horskú pláž, ktorú obmýva číra voda potoka Demänovka prameniaceho v Nízkych Tatrách. Zážitok z pobytu v Hoteli Tri Studničky umocní famózna gastronómia hotelovej reštaurácie. S okolitou prírodou sú prepojené aj konferenčné priestory nášho hotela, vďaka čomu sa aj obchodné stretnutia či firemné podujatia stávajú zážitkom pre všetkých účastníkov – konferenčná miestnosť s presklenou stenou k potoku Demänovka dodá každému eventu neopísateľnú atmosféru.

Boutique hotel Tri Studničky v Nízkych Tatrách je klenotom ponúkajúcim nezvyčajnú atmosféru s náznakom lákavej prestíže odlišujúcim sa od masy iných. Vychutnajte si luxus v príjemnej forme vďaka unikátnemu spojeniu hrejivého tepla domova, typickej atmosféry horskej chaty, rozmaznávajúceho komfortu najlepších mestských hotelov a vynikajúcej kuchyne. Všadeprítomná pozitívna energia a pohoda v hoteli Tri Studničky bola odborne ohodnotená špecialistom na čínske učenie Feng Shui a potvrdená certifikátom. Ako prvý Feng Shui hotel na Slovensku prináša svojim hosťom neopísateľnú atmosféru v esteticky a energeticky vysokohodnotnom prostredí ideálnom na relax, oddych, zotavenie a dovolenku. Hostia objavujú harmonický súlad architektonických riešení exteriérov a interiérov s okolitým horským prostredím a panorámou hôr. Toto skvostné ubytovanie v Nízkych Tatrách atraktívne dopĺňajú priestory útulného wellness s prvou horskou plážou v Demänovskej doline, ako aj presklené konferenčné priestory budiace dojem, že sa konferencia koná priamo v náručí horskej prírody.

Hotel ponúka ubytovanie v blízkosti celoročného strediska Jasná, Nízke Tatry, ktoré ponúka nenútený komfort a nadčasový luxus v rustikálnom štýle. Všetci hostia si okamžite zamilujú izby a apartmány hotela Tri Studničky, ktoré sú doslova preniknuté šarmom a charakterom. Čo viac, izby sú vyladené podľa čínskeho učenia Feng Shui pre dokonalé relaxačné chvíle počas dovolenky. Každá izba je unikátna, ale všetky majú niečo spoločné – sofistikovaný 4-hviezdičkový komfort, dokonale kombinujúci výhody horskej chaty a štýlového mestského hotela. Rustikálny štýl umocnený použitím troch prírodných materiálov, dreva, medi a kameňa, pôsobí na pozadí čarovnej prírodnej scenérie prirodzene.

TYPY IZIEB

Izba Štandard

Izba štandard ponúka dostupný komfort v náručí malebnej prírody Demänovskej Doliny. Vôňa dreva a farebné tóny medi navodia nevtieravý rustikálny dojem, kedy počas pobytu zabudnete na problémy všedných dní a prežijete chvíle s pocitom dokonalej bezstarostnosti. Izba ŠTANDARD je izba o veľkosti 20m2, so súkromnou kúpelňou a WC, vybavená televíziou so satelitným príjmom, telefónom, minibarom, trezorom a zabudovaným sušičom na vlasy. Niektoré izby ponúkajú výhľad z balkóna.

Izba Deluxe

Ubytovanie v nádhernom prostredí Demänovskej doliny poskytujúce komfort v tej najpríjemnejšej forme. Vstúpte a cíťte sa ako doma. Všetkými zmyslami si užívajte horskú atmosféru, vôňu dreva a pôvab ligotavej medi. Otvorte si okná dokorán, nadýchajte sa okolitého lesa a sviežich hôr. Izba DELUXE je izba o veľkosti 20 až 40 m2 so súkromnou kúpeľňou a WC, vybavená televíziou so satelitným príjmom, telefónom, minibarom, trezorom a zabudovaným sušičom na vlasy a rozmaznávajúcimi županmi a papučkami. Niektoré izby ponúkajú aj výhľad z balkóna.

Apartmán

Ak si chcú hostia dopriať priestor a dokonalý pocit domova, oddýchnuť v obývačke alebo na terase a zhlboka sa nadýchnuť všadeprítomnej vône lesa a započúvať sa do relaxačnej pesničky žblnkotajúceho potôčika. Každý apartmán je vybavený samostatnou spálňou a spoločnou obývacou časťou so sedením, súkromnou kúpeľňou a WC, televíziou so satelitným príjmom, telefónom, minibarom, trezorom, zabudovaným sušičom na vlasy, kávovým a čajovým servisom, kávovarom, županom a papučkami.Niektoré apartmány ponúkajú aj výhľad z balkóna, terasy alebo vlastný kozub pre skutočne čarovné chvíle.

VIP Apartmán

VIP Apartmán je veľkoryso riešený priestor s výnimočným dizajnérskym nábytkom a skvelou atmosférou pod drevenými trámami, vlastnou terasou s výhľadom na zurčiaci potok Demänovka, hrejivým krbom a barom priamo v apartmáne. Kúpeľňu s dvoma umývadlami dopĺňa veľká oválna vaňa. Samozrejmosťou je TV so širokoúhlou obrazovkou, trezor, sušič na vlasy, minibar, župan a papučky, čajový servis a kávovar.

Boutique Hotel TRI STUDNIČKY****

Demänovská dolina - Boutique Hotel TRI STUDNIČKY****

Zadaným podmienkam nevyhovujú žiadne produkty

Demänovská dolina - Boutique Hotel TRI STUDNIČKY****