Liečebné, wellness a relax pobyty
+421 54 474 47 74

Liptovský Mikuláš - Holiday Village TATRALANDIA****

POBYTY
Holiday Village Tatralandia je dovolenkový rezort s bungalovmi a apartmánmi, situovaný hneď vedľa aquaparku Tatralandia a 15 km od lyžiarskeho strediska Jasná.

Objavujte krásy Liptova a relaxujte v bazénoch Aquaparku Tatralandia. Len pár krokov od bazénov hostí čaká pohodlné ubytovanie s fantáziou v chatkách Holiday Village Tatralandia. Ubytovaní hostia si môžu dopriať dovolenku či pobyt v plne vybavených chatkách a bungalovoch, ktoré sú ako stvorené pre rodiny s deťmi, zaľúbené páry, veselé partie aj jednotlivcov. Množstvo atrakcií na jednom mieste predurčuje Tatralandia Holiday Resort na miesto ich vytúženého oddychu, zábavy a množstva zážitkov. Lákalo vás niekedy život Indiánov, remeselníkov či kovbojov? Navštívte Holiday Village Tatralandia a my vám vaše túžby splníme. Útulné tematické ubytovanie na Liptove je ideálnym miestom na vašu dovolenku počas celého roka. V lete iste oceníte ubytovanie v areáli Tatralandia Holiday Resort, kde to máte pár krokov do najväčšieho aquaparku v strednej Európe – Tatralandie. Zimná dovolenka v Holiday Village nie je len o lyžovačke, na ktorú vás odvezie náš skibus zadarmo, ale aj o exotickom relaxe v Tropical Paradise.

Prečo sa ubytovať v Holiday Village Tatralandia?

  • Ubytovanie len pár krokov od aquaparku

  • Množstvo atrakcií na jednom mieste – aquapark s funparkom, reštaurácie, ihriská a športoviská, bowling, 5D kino, mini ZOO, Hurricane Factory, Liptov Aréna, Liptovská Mara a mnoho ďalších

  • Ubytovaní hostia môžu získať 20% zľavu na vstup do wellness

Holiday Village Tatralandia je dovolenkový rezort s bungalovmi a apartmánmi, situovaný hneď vedľa aquaparku Tatralandia a 15 km od lyžiarskeho strediska Jasná.  Ubytovanie, ktoré vo svojich hosťoch prebudí kúsok detskej duše, nie je rozhodne len pre deti. Na svoje si prídu zaľúbené páry, jednotlivci aj firmy. K dispozícii je ubytovanie v 101 chatách, ktoré sú situované v 11 tematických osadách. Hostia sa môžu presvedčiť o tom, že dva dni na dovolenku nestačia. Osady U poľovníka, Liptovská dedina, Indiánska osada, Rybárska zátoka, Skautský tábor, U vinára, Remeselnícky dvor, Central park, Detský svet, Romantická záhrada a Westernová osada sľubujú návštevníkom každý deň nové dobrodružstvo.V jednotlivých osadách môžu hostia bez obmedzenia využívať vonkajšie krby, ohniská na grilovanie, detské ihriska, tenisový kurt a basketbalové ihrisko. Večer sa zase môžu zabaviť bowlingom, stolným futbalom alebo si pozrieť nové filmy v našom 5D kine. Ubytovaní hostia si môžu zapožičať bezplatne na našej recepcii aj spoločenské hry, takže sa tu hostia rozhodne nudiť nebudú.

Niektoré ubytovacie jednotky majú terasu s výhľadom na Vysoké Tatry, svetlý drevený nábytok a farebné fasády. Jedlo si hostia môžu pripraviť v kompletne vybavených kuchyniach alebo si môžu ochutnať jedlá slovenskej kuchyne v reštauráciách.

Uprostred rezortu sa nachádza veľký aquapark s termálnou vodou a množstvom šmykľaviek a bazénov, ktorý môžú využívať za zvýhodnené ceny. Na mieste je možné nájsť veľa reštaurácií, ktoré ponúkajú rôzne typy pokrmov. K dispozícii sú  aj ďalšie atrakcie. Počas pobytu si hostia môžu zahrať tenis alebo stolný tenis. K dispozícii je aj požičovňa bicyklov a bezplatné parkovanie. Mesto Liptovský Mikuláš je vzdialené 2 km.

Holiday Village TATRALANDIA****

Liptovský Mikuláš - Holiday Village TATRALANDIA****
Liptovský Mikuláš - Holiday Village TATRALANDIA****
Liptovský Mikuláš - Holiday Village TATRALANDIA****