Liečebné, wellness a relax pobyty
+421 54 474 47 74

Bešeňová - Hotel BEŠEŇOVÁ***

Poddajte sa čarokrásnemu prostrediu Liptova, nechajte sa strhnúť vlnou zážitkov a ponorte sa za dverami vašej izby do sveta Vodný park Bešeňová.

Hotel priamo vo Vodnom parku Bešeňová

Poddajte sa čarokrásnemu prostrediu Liptova, nechajte sa strhnúť vlnou zážitkov a ponorte sa za dverami vašej izby do sveta Vodný park Bešeňová.

 

Špičková gastronómia

Zvýšili sme pre vás kvalitu a rozšírili možnosti stravovania. Či už sa vyberiete na bohaté raňajky do hotelovej reštaurácie Culinaria, alebo dáte prednosť chutiam Talianska v reštaurácii Giovanni, môžete si byť istý, že vám naservírujeme prvotriednu kvalitu plnú kulinárskych chutí.

 

Čistota a pohodlie

Izby prechádzajú postupným faceliftom a zvyšovaním komfortu v našich izbách rôznych kategórií, vďaka ktorým sa môžete tešiť z pohodlia vynovených izieb a dobrého spánku dokonca aj na prístelke. Váš relax a spokojnosť je našou prioritou, a preto sme za obdobie posledného roka zvýšili úroveň čistoty v hoteli i celom areáli aquaparku.

 

Množstvo výhod

 • V rámci ubytovania vstup do WELLNESS úplne GRÁTIS0

 • Vďaka sezónnym pobytovým balíkom si môžete užívať dovolenku so zvýhodnenými vstupmi do aquaparku, zľavnené masáže a procedúry, výlety lanovkami či výhodnú lyžovačku so skipasom za najvýhodnejšiu cenu.

 • Užívajte si výhody, ktoré sme si pre vás pripravili LEN U NÁS! Špeciálne akcie, ubytovanie so zľavou a ďalšie výhody sú dostupné len prostredníctvom našej stránky či newslettra.

 

Hotelové služby

V hoteli sa pre hostí poskytujú tie najlepšie služby a komfort, aby sa cítili ako doma. V každej izbe je možné nájsť:

 • wifi pripojenie,

 • sušič vlasov,

 • LCD televíziu,

 • trezor,

 • telefón,

 • uteráky, osušky a župany,

 • v niektorých sa osviežite nápojmi z mini baru,

 • v štúdiách a apartmánoch máte k dispozícii samostatný kuchynský kút so základným vybavením.

 

Ďalšie hotelové služby:

 • internetový kútik pri centrálnej recepcii

 • bezplatné parkovanie priamo pri hoteloch

 • predaj šperkov na centrálnej recepcii

 • taxi služba na vyžiadanie

 • požičovňa bicyklov

 • skibus

 

Izby a apartmány

Jesenný relax a zážitok v jednom. Predstavte si, že svoje zmysly rozmaznávate romantikou, skvostným výhľadom na okolité horské prostredie a trblietajúce sa odlesky vodného raja. Doslova sa ocitnete v raji, kde budete len na krok od tejto krásy - v hoteli priamo vo Vodnom parku Bešeňová Hotel Bešeňová ponúka ubytovanie s komfortne zariadenými izbami a komplexnými službami priamo v areáli vodného parku. Za dobrodružstvom nemusíte nikam chodiť. V areáli vodného parku Bešeňová nájdete hŕbu nezabudnuteľných zážitkov v bazénoch vodného raja, blahodarný wellness pobyt a chuť tých najlepších jedál. Navštívte najznámejšiu kúpeľnú oblasť Bešeňová a rozhodnite sa pre jednu zo 144 moderne zariadených izieb, štúdií alebo apartmánov v srdci Liptova - priamo vo Vodnom parku Bešeňová, ktoré vás nadchnú svojou štýlovosťou a nadčasovosťou. Užite si nezabudnuteľnú dovolenku v náručí prekrásneho podtatranského prostredia.

Hotel BEŠEŇOVÁ***

Bešeňová - Hotel BEŠEŇOVÁ***

Zadaným podmienkam nevyhovujú žiadne produkty

Bešeňová - Hotel BEŠEŇOVÁ***
Bešeňová

Bešeňová je malá obec, ktorá sa nachádza v centre turisticky atraktívneho regiónu Liptov. Bešenová je známa hlavne vďaka termálnym prameňom a Vodnému parku Bešeňová.

 

Vodný park BEŠEŇOVÁ  je to ideálne miesto na načerpanie novej energie a vitality. Po celý rok spoznáte v náručí čarokrásnej prírody Liptova silu jedinečnej termálnej vody, ktorá má pozitívne účinky na ľudský organizmus.

Termálna voda blahodárne pôsobí na pohybové a dýchacie ústrojenstvo, urologické problémy, má priaznivé kozmetické účinky a vďaka prvku lítium pozitívne pôsobí na psychiku.

Nová Bešeňová ponúka 9 celoročných bazénov a 7 celoročných toboganov a šmýkačiek. Počas letnej sezóny ponúka až 18 bazénov, 15 toboganov a taktiež potápanie, bazén s vlnami, skvelé animácie a mnoho iných atrakcií. Vďaka tomu sa Bešeňová stáva dokonalou voľbou aj pre rodiny s deťmi.

 

Nový oddychový priestor Átrium Bešeňová je srdcom celého krytého komplexu. Veľkorysé presvetlené priestranstvo predstavuje oázu pokoja, ktorá dýcha prírodou. Vychutnajte si svoju obľúbenú knihu v teple na lehátku obklopený krásnou zeleňou. Gurmánov poteší prepojenie s najväčšou reštauráciou v BešeňovejBistrom. Tá ponúka, okrem chutných jedál z čerstvých surovín, výhľady na krásy Liptova. V priestore Átria sa nachádza tiež bar, kde si môžete vychutnať kávu alebo sladké palacinky.

 

Energiu načerpáte v saunovom svete v 5 suchých alebo vlhkých saunách a počas 36 relaxačných procedúr. Stále obľúbenejšími sú v novej Bešeňovej saunové rituály nielen za bieleho dňa, ale aj za mesačného svitu počas špeciálnych eventov - Noci saunových rituálov. Počas rituálov môžete zažiť aj novinku - muzikoterapiu alebo si vychutnáte teplé návaly vlhkého vzduchu počas show rituálov. Vaša pokožka dostane nový nádych po citrusových alebo bylinkových peelingoch.

 

V novej  Bešeňovej čaká novinka aj najnáročnejšiu klientelu: Hotel Galéria Thermal Bešeňová ****. Prvý holistický hotel na Slovensku zameraný na človeka ako celok - na telo, dušu i myseľ. Hostia hotela majú  k dispozícii privátnu termálnu zónu s tromi bazénmi so vstupom priamo z hotelovej izby,  nadštandardný servis a individuálny prístup zo strany personálu. Samozrejmosťou je non-stop hotelová recepcia, uvítací drink pri príchode, knižnica a darček pre hosťa na izbe.

 

video
Park Bešeňová
Bešeňová park
Bešeňová - Hotel BEŠEŇOVÁ***