Liečebné, wellness a relax pobyty
+421 54 474 47 74

Zakopane - Hotel CROCUS ZAKOPANE****

Hotel Crocus sa nachádza na úpätí Tatranského národného parku, 3,1 km od lyžiarskeho vleku Szymoszkowa. Slávna ulica Krupówki je vzdialená len 15 minút chôdze od hotela. Poskytuje kúpeľné a wellness centrum s bazénom, saunou, vírivkou a parným kúpeľom.

Hotel Crocus sa nachádza v Zakopanom, len 700 m od mostíka Wielka Krokiew. Hotel Crocus sa nachádza na úpätí Tatranského národného parku, 3,1 km od lyžiarskeho vleku Szymoszkowa. Slávna ulica Krupówki je vzdialená len 15 minút chôdze od hotela. Poskytuje kúpeľné a wellness centrum s bazénom, saunou, vírivkou a parným kúpeľom. Hotel Crocus Zakopane ponúka komfortne zariadené čisté izby (49) pre tých, ktorí hľadajú ubytovanie v meste Zakopané. Ubytovanie priateľské k rodinám s deťmi hosťom zabezpečí príjemný odpočinok pre celú rodinu. Hotel Crocus Zakopane je priateľské aj ku majiteľom domácich zvierat. Pobyt so zvieraťom je však za poplatok. Hosťom je taktiež k dispozícií reštaurácia priamo v objekte s ponukou medzinárodnej kuchyne a tradičných poľských jedál. V dopoludňajších hodinách sa podáva bohatý raňajkový bufet. Ubytovaní hostia môžu parkovať na parkovisku pri objekte zadarmo.

Hotel Crocus ponúka priestranné a elegantné izby so satelitnou TV a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Každá izba poskytuje komfortný priestor na posedenie s pohovkou, minibar a pracovný priestor. Niektoré izby majú k dispozícii balkón s krásnym výhľadom na Tatry. Hostia môžu taktiež využívať rôzne masáže a ošetrenia tela. Personál na recepcii je hosťom k dispozícii 24 hodín denne. Navyše pre čo najlepšie pohodlie môžu hostia relaxovať v priestrannej hotelovej záhrade s terasou.

Typy izieb

Single room

Izby sú vybavené podľa požiadaviek na 4 hviezdičkové ubytovacie zariadenia, vrátane satelitnej televízie, LCD televízorov, telefónu, bezplatného prístupu k internetu, trezorom a minibarom. Fajčenie v izbách nie je povolené. Zozloha 2 jednoposteľovej izby je 25 m². V cene izby: raňajky, bazén, sauna, internet, parkovisko.

Twin room

Izby sú vybavené podľa požiadaviek na 4 hviezdičkové ubytovacie zariadenia vrátane satelitnej televízie, LCD televízorov, telefónu, bezplatného prístupu k internetu, trezorom a minibarom. Fajčenie v izbách nie je povolené. 38 dvojlôžkových izieb má rozlohu v rozmedzí 25-37 m². V cene izby: raňajky, bazén, sauna, internet, parkovisko. Na požiadanie je možné pripraviť dodatočné lôžko.

Lux Double Room

Izby sú vybavené podľa požiadaviek na 4 hviezdičkové ubytovacie zariadenia, vrátane satelitnej televízie, LCD televízorov, telefónu, bezplatného prístupu k internetu, trezorom a minibarom. Fajčenie v izbách nie je povolené. 38 dvojlôžkových izieb má rozlohu v rozmedzí 25-37 m². V cene izby: raňajky, bazén, sauna, internet, parkovisko. Na požiadanie je možné pripraviť dodatočné dodatočné lôžko.

Apartmán

Izby sú vybavené podľa požiadaviek na 4 hviezdičkové ubytovacie zariadenia, vrátane satelitnej televízie, LCD televízorov, telefónu, bezplatného prístupu k internetu, trezorom a minibarom. Fajčenie v izbách nie je povolené. 38 dvojlôžkových apartmánov má rozlohu v rozmedzí 25-37 m². V cene izby: raňajky, bazén, sauna, internet, parkovisko. Na požiadanie je možné pripraviť dodatočné dodatočné lôžko.

Hotel CROCUS ZAKOPANE****

Zakopane - Hotel CROCUS ZAKOPANE****

Zadaným podmienkam nevyhovujú žiadne produkty

Zakopane - Hotel CROCUS ZAKOPANE****
Zakopane - Hotel CROCUS ZAKOPANE****