Liečebné, wellness a relax pobyty
+421 54 474 47 74

Valča - Hotel IMPOZANT****

Wellness hotel Impozant sa nachádza v lyžiarskom stredisku Snowland vo Valčianskej doline a ubytovaným hosťom ponúka wellness centrum s najmodernejším vybavením a panoramatický výhľad na pohorie Malá Fatra.

Wellness hotel Impozant sa nachádza v lyžiarskom stredisku Snowland vo Valčianskej doline a ubytovaným hosťom ponúka wellness centrum s najmodernejším vybavením a panoramatický výhľad na pohorie Malá Fatra. V reštaurácii si hostia pochutia na lahodných jedlách slovenskej a medzinárodnej kuchyne a v bare si môžu dopriať obľúbený nápoj alebo zahrať bowling na jednej zo 4 dráh. V hotelových izbách je dostupné bezplatné pripojenie na internet cez modem. Vo wellness centre môžu návštevníci využiť krytý bazén, vírivky, sauny a ďalšie atrakcie. V lyžiarskom stredisku je možné nájsť 6 zjazdoviek, tenisové kurty, golfovú akadémiu, cyklistické trasy a mnoho ďalších vonkajších aktivít. V areáli hotela Impozant môžu hostia parkovať zadarmo.

Reštaurácia

Výborné jedlo v hotelovej reštaurácii skvelo dopĺňa zážitok z relaxačného pobytu v hoteli Impozant. Okrem plnej penzie si hostia majú možnosť kedykoľvek objednať zo širokej ponuky jedál á la carte a skvelého výberu vín.

Wellness

Po náročnom dni strávenom turistikou či lyžovačkou nie je nič lepšie, ako stráviť večer v luxusne vybavenom wellness centre hotela Impozant. Okrem veľkého bazéna s protiprúdom a vírivkou je pre hostí niekoľko druhov sáun či špeciálnych kúpeľov. Na svoje si príde aj najnáročnejší klient.

Wellness centrum

Wellness centrum je k dispozícii hotelovým hosťom a tiež neubytovaným návštevníkom.

Vodný svet

  • bazén s protiprúdom

  • vírivky

Vitálny svet
suchá sauna, infra sauna, parná sauna, tylárium (sauna), tepidárium, solárium – slnečná lúka, Kneippov kúpeľ, ochladzovací bazén, ľadová drť a ďalšie atrakcie…

Ubytovanie

Pre hostí je pripravených 32 komfortne zariadených izieb a 2 luxusné apartmány. Hotel Impozant je ideálnym miestom nielen pre romantický pobyt vo dvojici, ale i pre rodiny s deťmi hotel ponúka izby s možnosťou prístelky, či rodinné prepojené izby. Izby sú vybavené všetkým, čo hostia k svojmu pohodliu potrebujú, vrátane balkóna s výhľadom na lyžiarske stredisko, či pripojením na internet.

Kapacita hotela

  • 74 lôžok, 8 prístelok
  • Max. kapacita: 82 lôžok
  • Počet izieb
  • 32 izieb, 2 luxusné apartmány

Typ izieb

dvojlôžkové izby, dvojlôžkové izby s prístelkou, prepojené rodinné izby luxusné apartmány s kuchyňou a obývacou izbou, bezbariérová izba

Vybavenie izieb

väčšina izieb má predsieň, balkón a poskytuje výhľad na lyžiarske stredisko, LCD TV, internet, telefón, trezor, minibar, sušič na vlasy, WC/sprchový kút

Hotel IMPOZANT****

Valča - Hotel IMPOZANT****

Zadaným podmienkam nevyhovujú žiadne produkty

Valča - Hotel IMPOZANT****
Valča - Hotel IMPOZANT****