Liečebné, wellness a relax pobyty
+421 54 474 47 74

Demänovská dolina - Hotel OSTREDOK***

Ideálna poloha hotela Ostredok na konci Demänovskej doliny, Vás delí len pár krokov od letných a zimných aktivít v okolí. Panoramatický výhľad, blízkosť a dostupnosť služieb a zároveň dokonalé súkromie a pokoj.

Hotel Ostredok bol prvý krát otvorený v roku 1981. Odvtedy prešiel mnohými zmenami a tou najväčšou bola jeho rekonštrukcia v roku 2009. Hotel leží v nadmorskej výške 1100 m v Jasnej pod Chopkom v centre najznámejšieho lyžiarskeho strediska na Slovensku Ski Jasná. Len 50 m od hotela je nástupná stanica novej sedačkovej lanovky, nadväzujúcej na ďalšie lanovky a vleky. Jeho krstnou mamou sa stala najúspešnejšia slovenská olympionička zo ZOH 2010, Anastasiya Kuzmina, ktorá má v hoteli stálu izbu so svojim menom.

Ideálna poloha hotela Ostredok na konci Demänovskej doliny, Vás delí len pár krokov od letných a zimných aktivít v okolí. Panoramatický výhľad, blízkosť a dostupnosť služieb a zároveň dokonalé súkromie a pokoj. Hotel Ostredok poskytuje ubytovanie v priestraných dvojlôžkovch izbách a luxusných apartmánoch. Celková kapacita hotela Ostredok je 98 lôžok s možnosťou prístelky.

Typy izieb

Dvojlôžková izba je veľmi priestranná izba. V izbe sa nachádzajú dve pevné lôžka. Do každej izby je možné umiestniť jednu prístelku. Druhá prístelka je možná v prípade, že na oboch prístelkách spia deti do 12 rokov

Vybavenie izieb:

  • LCD TV

  • Satelitné pripojenie

  • Telefón

  • Wifi pripojenie

Apartmán poskytuje príjemné priestranné ubytovanie. V hoteli sa nachádzajú štyri jednospálňové apartmány a jeden dvojspálňový apartmán.

Vybavenie apartmánov:

  • LCD TV

  • Satelitné pripojenie

  • Telefón

  • Wifi pripojenie

  • Minibar

Reštaurácia

Otvorený priestor, romantika, príjemná atmosféra a kreatívna kuchyňa sú synonymá, ktoré vystihujú štýlovú reštauráciu La Collina. Nádherný výhľad na Chopok umocňuje zážitok z jedla a pobytu. Hostia si môžu po celodennom výlete či športe vychutnať vynikajúcu kuchyňu s tradičnými slovenskými, talianskymi a medzinárodnými špecialitami z čerstvých a kvalitných surovín. Pobyt milovníkom dobrého vína spríjemní široká ponuka kvalitných slovenských a zahraničných vín.

Wellness

Parná sauna

Parná sauna s teplotou 45 - 55°C a vlhkosťou vzduchu až 100% patrí medzi spoľahlivých liečiteľov. Pôsobí preventívne proti oslabeniu organizmu, chorobám, podporuje celkové zotavenie tela, uvoľňuje a prospieva kráse. Vlhký a teplý vzduch ovplyvňuje dýchacie cesty, zároveň tiež prekrvuje a oživuje pokožku. Parný kúpeľ odporúčajú odborníci pri poruchách spánku, depresiách, natiahnutých svaloch a oslabení ciev. Odporúčaná dĺžka pobytu v parnej saune je 15 minút, následne je vhodné organizmus patrične ochladiť ľadovou sprchou a dopriať mu krátky relax.

Fínska sauna

Suchá sauna s teplotou 85 - 100°C je výborná pre prevenciu a imunitu organizmu. Potením sa z tela vyplavujú všetky toxíny a následne ochladzovanie zlepšuje našu imunitu. Zvýšené prekrvenie a prehriatie zlepšuje pohyblivosť svalstva a kĺbov, jej účinky vedú k znižovaniu bolesti. Dôkladné vypotenie odplavuje nečistoty z kože, čo má aj značný kozmetický význam. Prudkým zahrievaním a následným schladením sa rozširujú a zužujú cievy, čím sa stávajú elastickejšie. Odporúčaná doba saunovania je od 5 do 15 minút. Po tomto čase je potrebné ochladiť organizmus studenou sprchou.

Infrasauna

Infrasauna je určená pre liečebné procedúry a je vhodná pre osoby zle znášajúce vysokú teplotu. Dosahujú sa tu nižšie teploty (35-45°C) a na prehriatie tela je potrebné saunovať sa približne 25-30 minút. Hĺbkové teplo stimuluje svaly a orgány, následkom čoho je zapríčinené silné potenie. Zvýšením telesnej teploty sa zaistí prekrvenie, čím dochádza k odbúravaniu tukových buniek, cholesterolu, jedovatých látok a tažkých kovov. Infrasauny sú veľmi príjemné a nezaťažujú organizmus. Nie je nutné následné ochladenie organizmu.

Vírivka

Vírivka má vďaka jemnej masáži senzitívny účinok, uvoľňuje svalový tonus a psychické napätie. Využíva sa pri ochoreniach pohybového aparátu, k zlepšeniu prekrvenia končatín, hojeniu jaziev a pri nespavosti. Indikuje sa najmä pri neuróze, nespavosti a bolestiach hlavy. Odporúčaná doba pobytu vo vírivke je 20 – 30 minút. Teplota vody je 36 – 38 °C.

Hotel OSTREDOK***

Demänovská dolina - Hotel OSTREDOK***

Zadaným podmienkam nevyhovujú žiadne produkty

Demänovská dolina - Hotel OSTREDOK***