Liečebné, wellness a relax pobyty
+421 54 474 47 74

Senec - Hotel SENEC****

Hotel Senec má dlhodobo stabilnú pozíciu na trhu s viac ako 15-ročnými skúsenosťami v oblasti poskytovania služieb. Je tou správnou voľbou pri organizovaní rôznych typov spoločenských či firemných akcií, školení, seminárov, konferencií, tlačových a mediálnych stretnutí, workshopov, galavečerov a mnoho ďalších.

Výhľad na pokojnú hladinu Slnečných jazier ubytovaným hosťom ponúkajú moderné klimatizované izby, suity a apartmány s celkovou kapacitou 251 lôžok v 93 izbách. Ich štandardným vybavením je kúpeľňa so sprchou alebo vaňou, sušič vlasov, balkón, mini bar, trezor, LCD televízor so satelitným HD príjmom, telefón s možnosťou priamej voľby, bezplatné pripojenie na internet. Komfort ubytovania znásobuje uzamykanie izieb elektronickou kartou, s ktorou je možné platiť v celom areáli hotela. Hotel tak splní všetky predstavy hostí o komforte a dokonalej pohostinnosti. Celý interiér hotela je nefajčiarsky.

Pre ubytovaných hostí bezplatne:

 • neobmedzený vstup do hotelových bazénov počas celej doby pobytu

 • parkovanie

 • vysokorýchlostné WIFI aj LAN internetové pripojenie

Hotel Senec má dlhodobo stabilnú pozíciu na trhu s viac ako 15-ročnými skúsenosťami v oblasti poskytovania služieb. Je tou správnou voľbou pri organizovaní rôznych typov spoločenských či firemných akcií, školení, seminárov, konferencií, tlačových a mediálnych stretnutí, workshopov, galavečerov a mnoho ďalšich. SAI Wellness je ideálnym miestom, pre tých, ktorí hľadajú novú dimenziu saunovania. Tí, ktorí potrebujú odpočinok, relax a ticho, či sú fanúšikmi sauny. Sai Wellness zastáva filozofiu životnej harmónie, fyzickej a psychickej pohody, symbiózu tela a duše. Prioritou je zdravie a dokonalý oddych, o ktorý sa postará kvalifikovaný tím zamestnancov. S profesionálnym a priateľským prístupom je vytvorené prostredie pre šťastného a spokojného zákazníka.

Hotel Senec ponúka:

 • 93 hotelových izieb poskytuje ubytovanie maximálne až pre 276 hostí. (z toho 93 prísteliek)

 • Kapacity (Kongres): 183 pevných lôžok, 47 prísteliek = 230 hostí

 • Kapacity (Family): 183 pevných lôžok, 93 prísteliek = 276 hostí

Typy izieb

 • Na hoteli sa nachádza 6 jednoposteľových izieb s jedným francúzskym lôžkom a kvalitným 3D ortopedickým matracom ZAREN (rozmery postele 140cm x 200cm). Izby sú vybavené kúpeľňou so sprchovým kútom alebo vaňou, sušičom vlasov, LCD televízorom so satelitným príjmom, minibarom, trezorom, telefónom a bezplatným LAN pripojením na internet. Na izbe nie je možná ďalšia prístelka.

 • Hotel disponuje 80 dvojposteľovými izbami s dvoma lôžkami a s kvalitnými 3D ortopedickými matracmi ZAREN (rozmery 90cm x 200cm). Všetky izby sú maximálne variabilné s možnosťou spojiť, alebo oddeliť postele. Na izbách je možná jedna alebo 2 prístelky.Izby sú vybavené kúpeľňou so sprchovým kútom alebo vaňou, sušičom vlasov, LCD televízorom so satelitným HD príjmom, minibarom, trezorom, telefónom a bezplatným vysokorýchlostným WIFI & LAN pripojením na internet.

 • 1 dvojposteľová izba s prístelkou

 • 42 dvojposteľových izieb s dvomi prístelkami

 • Na hoteli ďalej nájdete 3 trojposteľové izby s tromi pevnými lôžkami s kvalitnými 3D ortopedickými matracmi ZAREN (rozmery 80cm x 200cm), z ktorých dve lôžka sú v časti oddelenej dverami . Izby sú s balkónom a výhľadom do vnútorného areálu hotela. Izby sú vybavené kúpeľňou so sprchovým kútom alebo vaňou, sušičom vlasov, LCD televízorom so satelitným HD príjmom, minibarom, trezorom, telefónom a bezplatným vysokorýchlostným WIFI LAN pripojením na internet. Na izbe nie je možná ďalšia prístelka.

 • Na hoteli sa nachádzajú aj dva apartmány s oddelenou spálňovou časťou s dvomi pevnými lôžkami a s kvalitnými 3D ortopedickými matracmi ZAREN (rozmery 80cm x 200cm, spojené postele). V obývacej časti je možnosť využitia ďalších dvoch prísteliek z rozkladacích kresiel. Izby majú vlastnú, veľkú terasu s výhľadom na jazero a do hotelového areálu. Apartmány sú vybavené kúpeľňou s vaňou a dvomi umývadlami, sušičom vlasov, LCD televízorom so satelitným príjmom, minibarom, trezorom, telefónom a bezplatným WIFI aj LAN pripojením na internet.

Hotel SENEC****

Senec - Hotel SENEC****

Zadaným podmienkam nevyhovujú žiadne produkty

Senec - Hotel SENEC****
Senec - Hotel SENEC****