Liečebné, wellness a relax pobyty
+421 54 474 47 74

Demänovská dolina - Hotel SOREA MARMOT**

Po kompletnej vonkajšej úprave a rekonštrukcii si bývalý hotel SOREA JÁN ŠVERMA v Demänovskej Doline ponecháva dve hviezdy a prevádzku len počas zimnej sezóny. Ponúka saunu, masáže, stolný tenis, stolný futbal, biliard, detský kútik, požičovňu lyží, ski servis a odvoz k zjazdovkám.

Po kompletnej vonkajšej úprave a rekonštrukcii si bývalý hotel SOREA JÁN ŠVERMA v Demänovskej Doline ponecháva dve hviezdy a prevádzku LEN POČAS ZIMNEJ SEZÓNY! Ponúka saunu, masáže, stolný tenis, stolný futbal, biliard, detský kútik, požičovňu lyží, ski servis a odvoz k zjazdovkám. Obnovený hotel dostal názov v duchu filozofie pomenovávania zariadení podľa miestnych prírodných zvláštností. V tomto prípade ide o endemického svišťa vrchovského tatranského (marmota marmota). A práve toto milé horské zvieratko sa stalo maskotom nášho hotela. Pre najmenších hostí je v detskom kútiku, resp. v spoločných priestoroch hotela pripravené premietanie známeho animovaného seriálu z roku 1979 „Tri svište“, kde je hlavnou témou ochrana prírody a šibalstvá malých svišťov v lokalite Tatier. Nebudú chýbať ani detské omaľovánky so svištíkmi a drobné upomienkové predmety, ako napr. typický plyšový tatranský svištík s názvom hotela.

Hotel SOREA MARMOT (JÁN ŠVERMA) je situovaný v lyžiarskom a turistickom stredisku nízkotatranského národného parku v Demänovskej Doline, v blízkosti novej kabínkovej lanovky zimného strediska Jasná Nízke Tatry. Demänovská dolina je jednou z najpôvabnejších a najnavštevovanejších dolín Nízkych Tatier a ponúka ideálne podmienky pre zimnú a letnú turistiku a zimné športy. Ubytovacie zariadenie ponúka svojím hosťom kapacitu 103 izieb s celkovým počtom 206 lôžok. Ubytovanie sa poskytuje v dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky, rodinných izbách (prepojené izby dvojlôžkové a dvojlôžkové s prístelkou). Všetky ponúkané izby sú vybavené sprchou a WC, TV prijímačom so SAT programom, telefónom a väčšina izieb má aj balkón. Veľkou výhodou hotela je možnosť ubytovania so psom pre všetkých milovníkov svojích štvornohých zvieracích kamarátov. Hotelová reštaurácia zase ponúka kapacitu 153 miest s možnosťou rozšírenia kapacity prepojením s kaviarňou, čo navyšuje jej kapacitu na 250 miest. Ubytovaní hostia v nej nájdu pestrý výber jedál, raňajky servírované vo forme bufetových stolov, obedy a večere pre pobytových hostí sú servírované s možnosťou výberu z 3 až 5 jedál vrátane vegetariánskeho menu. Príjemné posedenie nájdu hoteloví hostia pri aperitíve v bare, ktorý navyše ponúka nefajčiarske prostredie.

Ďalšie služby

  • sauna, masáže, stolný tenis, stolný futbal, biliard

  • detský kútik

  • WiFi pripojenie v bare a internet box v bare zdarma

  • počas pobytu majú hoteloví hostia možnosť využívať so zľavou krytý bazén s termálnou vodou v hoteli SOREA MÁJ (25 km)

  • požičovňa lyží a ski servis v priestoroch hotela

 

Hotel SOREA MARMOT**

Demänovská dolina - Hotel SOREA MARMOT**

Zadaným podmienkam nevyhovujú žiadne produkty

Demänovská dolina - Hotel SOREA MARMOT**