Liečebné, wellness a relax pobyty
+421 54 474 47 74

Tále - Kongress & Wellness Hotel PARTIZÁN****

Hotel Partizán na Táľoch je rodinný hotel nachádzajúci sa v krásnom prostredí Nízkych Tatier na južnej strane Chopku. V súčasnosti je vedený rodinou Kičovou, ktorá z neho vybudovala úspešný wellness & kongres rezort v duchu "Hotel v lese, les v hoteli". Poskytuje ubytovacie, gastronomické, wellness a športové služby na najvyššej úrovni. Hotel  obsadzuje popredné priečky v hodnoteniach hotelových služieb na Slovensku a je známy snahou prekvapiť hostí vždy niečím novým. Či už hostia navštívia tento hotel so svojím tímom na kongresovej akcii, s partnerom počas wellness víkendu alebo si chcú užiť rodinnú dovolenku, snahou hotelových zamestnancov bude naplniť ich očakávania. Pobyt v tomto hoteli bude pre každého príjemným zážitkom. 

História

Hotel Partizán privítal svojich prvých návštevníkov už v roku 1961. V tomto období patril pod spoločnosť Interhotely Ružomberok. Od roku 1992 ho vlastní hotel rodina Kičová. Hotel Partizán chce vždy prekvapiť niečím novým. V roku 2002 prešla obnovou hotelová hala s recepciou, v roku 2006 bolo vybudované zábavné centrum Limbus a zážitková reštaurácia Tálska Bašta, ktorá vznikla na mieste pôvodnej vyhorenej koliby. Dosiaľ najrozsiahlejšia bola dostavba priestorov v roku 2011. Pribudli nové izby a apartmány, kongresové centrum, wellness centrum na ploche 1760 m2 a rozšírila sa hotelová reštaurácia. Rok 2015 bol opäť rokom prerábania a dostavby. Rozšírilo sa jestvujúce wellness o časť SPA a Fitness, čím pribudlo nových  500m2 plochy na poskytovanie skrášlovacích, regeneračných a športových wellness služieb.  Zvýšil sa ubytovací štandard prerobením 18 izieb v ubytovacej časti sever. Vznikol nový Cigaro & cognac club a rozšírila sa reštauračná kapacita hotela.  Hoteloví klienti majú možnosť relaxovať pri pohlade na okolité horstvo a prírodu  z novej panoramatickej terasy v pohodlí mäkkého ratanového sedenia obklopeného lúčnymi kvetmi. Obľúbená reštaurácia Tálska Bašta  dostala novú kuchynu vrátane najmodernejšej technológie a zázemia, do všetkých priestorov pribudla vzduchotechnika a ekologické vykurovanie prostredníctvom tepelného čerpadla.

JEDINEČNÉ MIESTO ODDYCHU PRE TELO, MYSEĽ, DUŠU

Hotel Partizán je rodinný hotel, nachádzajúci sa v unikátnom prostredí prírody Nízkych Tatier na Táľoch. Prioritou hotela je priniesť vysokokvalitné služby v oblasti ubytovania, wellness, gastronómie, športu, zábavy, kongresov a mítingov a naplniť tak očakávania hostí od nadštandardných hotelových služieb. Objaviť môžu nové a lákavé možnosti, vďaka ktorým sa môže skĺbiť pracovné nasadenie s relaxom a plnohodnotne stráveným voľným časom.

HOTEL V LESE, LES V HOTELI

V rámci zlepšenia kvality služieb postupom času prešiel hotel rozsiahlou rekonštrukciou a modernizáciou priestorov. Súčasťou hotela je nové NATURE Wellness Center, ktoré spĺňa všetky predpoklady moderného wellness zariadenia. Relaxačné zázemie s bazénom, detským bazénikom, SPA časťou, saunami, odpočivárňami  a fitness sa rozprestiera na ploche 2260 m2, preto si klienti môžu vychutnať oddych nielen štýlovo ale aj v súkromí. Športovo zábavné centrum LImbus poskytuje veľa možností na výbornú zábavu v odpoludňajších až nočných hodinách. Hostia majú možnosť využiť bowlingové dráhy, biliardy, stolný futbal, šípky, bohatú ponuku drinkov v štýlovom bare a spontánnu disko zábavu. Pre najmenších návštevníkov poskytuje hotel niekoľko detských kútikov.

PROFESIONÁLNE HOTELOVÉ SLUŽBY NA JEDNOM MIESTE

Vďaka strategickej polohe hotela v strede Slovenska sa zariadenie zameriava na poskytovanie priestorov a služieb pre firemné školenia a teambuildingové aktivity. Zabezpečuje kompletný catering pre oslavy či svadby, event šitý na mieru, presne podľa klientových požiadaviek a očakávaní. Interiér hotela rovnako ako okolité prostredie preto ponúka množstvo príležitostí pre športové azážitkové aktivity, ktoré spríjemnia pobyt rodinám s deťmi, firmám alebo jednotlivcom.
 
V Hoteli Partizán je možné nájsť štýlové ubytovanie s výhľadom na prírodu Nízkych Tatier. Hostia si môžu vybrať niektorú z hotelových izieb, apartmánov alebo mezonetov v duchu: "Hotel v lese, les v hoteli". Niektoré izby a apartmány sú vybavené pamäťovými vankúšmi a matracmi značky OrtoSen. Tematické izby a mezonety sú charakteristické unikátnym dizajnom. Prioritou pre hotel je 100% čistota priestorov, pre ktorej zabezpečenie používajú zamestannci germicídne žiariče.

Kongress & Wellness Hotel PARTIZÁN****

Tále - Kongress & Wellness Hotel PARTIZÁN****

Zadaným podmienkam nevyhovujú žiadne produkty

Tále - Kongress & Wellness Hotel PARTIZÁN****
Tále - Kongress & Wellness Hotel PARTIZÁN****