Liečebné, wellness a relax pobyty
+421 54 474 47 74

Demänovská dolina - Relax Hotel FIM***

Relax Hotel FIM je situovaný priamo v srdci Demänovskej doliny, ktorá je jednou z najkrajších a turisticky najzaujímavejších dolín Slovenska, na jej konci sa vypína majestátny vrch Nízkych Tatier – Chopok.

Hotel je situovaný priamo v srdci Demänovskej doliny, ktorá je jednou z najkrajších a turisticky najzaujímavejších dolín Slovenska, na jej konci sa vypína majestátny vrch Nízkych Tatier – Chopok. Našim cieľom je poskytnúť všetkým hosťom maximálny komfort a relax v oblasti ubytovacích stravovacích a rehabilitačných služieb. Ponuka služieb v našom ubytovacom zariadení je určená pre jednotlivcov aj skupiny. Zabezpečujeme rôzne druhy pobytov, spoločenské a firemné akcie, školenia a menšie kongresy. Ponúkame hosťom príjemný pobyt v krásnom a tichom prostredí v spojení s rehabilitáciou a relaxáciou.

Relax Hotel FIM Vám ponúka ubytovanie v útulne zariadených izbách ponúkajúcich komfort, priestrannosť a výhľad na okolitú prírodu Nízkych Tatier. Všetky izby sú štandardne vybavené LCD TV, bezplatným wifi pripojením a vlastným sociálnym zariadením. Časť izieb ponúka aj balkón s výhľadom na potok a apartmány majú vlastnú terasu.

TYPY IZIEB

Jednolôžková izba

V jednolôžkovej izbe sa nachádza 1 pevné lôžko, LCD TV so satelitným príjmom, stolík s nočnou lampou a stoličkou. Izba má vlastnú kúpeľňu so sprchovým kútom alebo vaňou, WC, umývadlom, tekutým mydlom, zrkadlom, integrovaným sušičom na vlasy a rebríkovým radiátorom. Izby sú ovládané kartovým systémom.

Dvojlôžková izba

V dvojlôžkovej izbe sa nachádzajú 2 pevné lôžka, LCD TV so satelitným príjmom, stolík s nočnou lampou a stoličkou. Izba má vlastnú kúpeľňu so sprchovým kútom alebo vaňou, WC, umývadlom, tekutým mydlom, zrkadlom, integrovaným sušičom na vlasy a rebríkovým radiátorom. Izby sú ovládané kartovým systémom.

Dvojlôžková izba s prístelkou

V izbe sa nachádzajú 2 pevné lôžka a malý rozkladací gauč ktorý slúži ako prístelka, LCD TV so satelitným príjmom, stolík s nočnou lampou a stoličkou. Izba má vlastnú kúpeľňu so sprchovým kútom alebo vaňou, WC, umývadlom, tekutým mydlom, zrkadlom, integrovaným sušičom na vlasy a rebríkovým radiátorom. Na izbe sú pre každú osobu pripravené uteráky s osuškami. Izby sú ovládané kartovým systémom.

Rodinná izba

Priestranná izba v ktorej sa nachádzajú 2 alebo 3 pevné lôžka a malý rozkladací gauč ktorý slúži ako prístelka pre 1 alebo 2 osoby. LCD TV so satelitným príjmom, stolík s nočnou lampou a stoličkou. Izba má vlastnú kúpeľňu so sprchovým kútom alebo vaňou, WC, umývadlom, tekutým mydlom, zrkadlom, integrovaným sušičom na vlasy a rebríkovým radiátorom. Na izbe sú pre každú osobu pripravené uteráky s osuškami. Izby sú ovládané kartovým systémom.

Rodinná bunka

Rodinná bunka je zložená z dvoch samostatne zariadených dvojlôžkových izieb prepojených dverami. V každej izbe sa nachádzajú 2 pevné lôžka a malý rozkladací gauč ktorý slúži ako prístelka, LCD TV so satelitným príjmom, stolík s nočnou lampou a stoličkou. Izba má vlastnú kúpeľňu so sprchovým kútom alebo vaňou, WC, umývadlom, tekutým mydlom, zrkadlom, integrovaným sušičom na vlasy a rebríkovým radiátorom. Na izbe sú pre každú osobu pripravené uteráky s osuškami. Izby sú ovládané kartovým systémom.

Apartmán

V apartmáne sa nachádzajú 2 pevné lôžka a rozkladací gauč ktorý slúži ako prístelka pre 1 alebo 2 osoby. LCD TV so satelitným príjmom, stolík s nočnou lampou a stoličkou. Izba má vlastnú kúpeľňu so sprchovým kútom alebo vaňou, WC, umývadlom, tekutým mydlom, zrkadlom, integrovaným sušičom na vlasy a rebríkovým radiátorom. Na izbe sú pre každú osobu pripravené uteráky s osuškami. Súčasťou apartmánu je aj balkón. Izby sú ovládané kartovým systémom.

Apartmán Deluxe

V apartmáne sa nachádzajú 2 pevné lôžka a rozkladací gauč ktorý slúži ako prístelka pre 1 alebo 2 osoby. LCD TV so satelitným príjmom, stolík s nočnou lampou a stoličkou. Izba má vlastnú kúpeľňu so sprchovým kútom alebo vaňou, WC, umývadlom, tekutým mydlom, zrkadlom, integrovaným sušičom na vlasy a rebríkovým radiátorom. Na izbe sú pre každú osobu pripravené uteráky s osuškami. Súčasťou apartmánu je kuchynka s rýchlovarnou kanvicou a balkónom. Izby sú ovládané kartovým systémom.

 

Relax Hotel FIM***

Demänovská dolina - Relax Hotel FIM***

Zadaným podmienkam nevyhovujú žiadne produkty

Demänovská dolina - Relax Hotel FIM***