Liečebné, wellness a relax pobyty
+421 54 474 47 74

Demänovská dolina - Ski & Wellness Residence DRUŽBA****

Ski & Wellness Residence DRUŽBA ponúka ubytovanie v Jasnej v Nízkych Tatrách, v najlepšom lyžiarskom stredisku na Slovensku priamo pod Chopkom. Hostia sem chodia zažiť výnimočnú atmosféru hotela s interiérom zariadeným štýlovým nábytkom z červeného smreku a dubu. Široká ponuka služieb, skvelá gastronómia, Demänovská dolina a čaro tatranskej prírody urobia z z tohto pobytu nezabudnuteľný zážitok. Ski & Wellness Residence Družba hotel v Jasnej je pre všetkých, ktorí pred preplnenými aquaparkmi uprednostnia bazény s pramenitou vodou a pobyt na čistom horskom vzduchu.

Hotel bol postavený v roku 1963 a počas svojej existencie prešiel niekoľkými rekonštrukciami. Úplne v  začiatkoch poskytoval ubytovanie v 8 dvojlôžkových izbách s kúpeľňou a 8 izbách bez kúpeľne. K dispozícii bola malá reštaurácia.V roku 2001 bola v hoteli navýšená kapacita pre viac hostí. Pristavil sa tiež hotelový bazén a zrekonštruovala sa recepcia. Od apríla do decembra 2006 prebiehala ďalšia veľká rekonštrukcia hotela pod Chopkom. Vybudovala sa nová časť hotela s ďalšími izbami, pridali sa konferenčné priestory, nová ľudová reštaurácia, vináreň a nočný bar a zväčšilo sa wellness centrum. Taktiež sa zvýšil komfort ubytovania a k dovtedajším trom hviezdičkám sa pripísala štvrtá. Zatiaľ posledná veľká prestavba prebehla v roku 2011. Bola spojená s rekonštrukciou niektorých izieb a s prístavbou nových apartmánov, recepcie a konferenčných priestorov. V tomto roku bol vybudovaný 25 m plavecký bazén, zväčšené a vynovené wellness centrum a tiež hotelová reštaurácia. Vybudovalo sa multifunkčné detské ihrisko a pribudli nové parkovacie miesta.V rokoch 2015 a 2016 sa pristavila novú časť wellness centra s Adult zónou a výrazne sa zväčšilo vonkajšie detské ihrisko. V roklu 2017 došlo ku zvýšeniu kapacity Ľudovej reštaurácie na 260 miest.Pridala sa taktiež Kruhová konštrukcia, veľké presklené okná  a panoramatický výhľad na okolie.

TYPY IZIEB

Útulne zariadené izby a apartmány ponúkajú kombináciu tradičnej atmosféry a moderného komfortu. Každá izba má vlastnú kúpeľňu s toaletou, fén, telefón,  minibar, trezor, wifi, župany a k dispozícii je tiež laundry service (pranie a žehlenie). Všetky izby majú vkusný interiér z ušľachtilých materiálov, ktoré sa starostlivo vybrali pre čo najpríjemnejší pobyt hostí. Niektoré izby majú balkón alebo výhľad na lyžiarsku trať Biela Púť a hrebeň Nízkych Tatier. Všetky izby sú nefajčiarske.

Ski & Wellness Residence DRUŽBA****

Demänovská dolina - Ski & Wellness Residence DRUŽBA****

Zadaným podmienkam nevyhovujú žiadne produkty

Demänovská dolina - Ski & Wellness Residence DRUŽBA****