Liečebné, wellness a relax pobyty
+421 54 474 47 74

Krompachy - Spa & Fun Resort Hotel PLEJSY***

Prekrásnu prírodnú scenériu Spišského kraja úžasne dopĺňa tento hotel s celkovou ubytovacou kapacitou 186 lôžok, a to nielen architektonicky, ale aj svojimi profesionálnymi službami a individuálnym prístupom ku každému hosťovi.

Tento kraj svojim čarom splní očakávania a priania aj najnáročnejšiemu návštevníkovi v ktoromkoľvek ročnom období. Dokáže byť chladnou zimnou krajinou a rajom lyžiarov a vzápätí sa zmení na dojímavú arénu rozmanitých farieb a vôní. Pri prechádzkach historickými zákutiami blízkeho okolia sa hostia pokochajú krásou Spiša, Spišského podhradia, Spišského hradu a zároveň načerpajú nové sily, či strávia chvíle oddychu.

Hotel Plejsy ponúka modernú kongresovú miestnosť s technickým vybavením a kapacitou 150 miest v divadelnom sedení alebo salónik s kapacitou do 30 miest pre široké možnosti organizovania kongresov, školení, seminárov a iných spoločenských udalostí. Prekrásnu prírodnú scenériu Spišského kraja úžasne dopĺňa tento hotel s celkovou ubytovacou kapacitou 186 lôžok, a to nielen architektonicky, ale aj svojimi profesionálnymi službami a individuálnym prístupom ku každému hosťovi. Chute hostí bude rozmaznávať hotelový šéfkuchár fantastickou domácou kuchyňou. Pôžitok hosťom zaručí Vital ISIS Paradise – vnútorný komplex zameraný na regeneráciu a načerpanie nových síl – vnútorný bazén, whirlpool, fínska, parná, bylinková a infra sauna, Kneippov kúpeľ, tepidárium. ! Hostia si taktiež môžu prísť zahrať bowling, biliard, tenis a golfový trenažér vyskúša golfové zručnosti. Ratolesti a najmenší VIP hostia nájdu útočisko v detskom kútiku a ihrisku plnom zábavy.

 

Typy izieb

IZBA ŠTANDARD

Klasická dvojlôžková izba s manželskou posteľou a s možnosťou prístelky. Každá izba je vybavená vlastným sociálnym zariadením, sprchovým kútom , sat tv, niektoré izbičky majú balkón.

IZBA ŠTANDARD 2+1

Klasická dvojlôžková izba s oddelenými lôžkami ( ktoré sa dajú spojiť ) a s možnosťou prístelky. Každá izba je vybavená vlastným sociálnym zariadením, sprchovým kútom , sat tv, niektoré izbičky majú balkón.

Rodinný apartmán

Rodinný apartmán mezonetového typu je najideálnejšou izbou pre rodinku s deťmi/ratolesťami. Je to pekná, priestranná rodinná izba, kde 1 spálňa je súčasťou obývacej izby a ďalšia spálňa nachádza sa na poschodí, prípadne v spodnej časti je obývacia izba a na poschodí sú 2 spálne prechodné dverami.

Apartmán DELUXE

V apartmánoch De LUXE nachádza sa spálňa s obývacou izbou, ktoré sú prechodné, kuchynský kút, kúpeľňa s vaňou, sprchovacím kútom, WC.

Apartmán EXCLUSIVE

Apartmán Exclusive disponuje 2 spálňami, 1 obývačkou ( možnosť prísteliek na gauči ), kuchynským kútom, vaňou, sprchovacím kútom, sociálnym zariadením. Apartmán má 2 spálne, obývacia izbu, kuchynský kút, kúpeľňu s vaňou a WC. Niektoré apartmány majú izby prechodné, niektoré oddelené dverami. Vhodné pre rodinky s deťmi.

Spa & Fun Resort Hotel PLEJSY***

Krompachy - Spa & Fun Resort Hotel PLEJSY***

Zadaným podmienkam nevyhovujú žiadne produkty

Krompachy - Spa & Fun Resort Hotel PLEJSY***
Krompachy - Spa & Fun Resort Hotel PLEJSY***