dizi indir
swinger porno
 Kováčová Kúpele
Nachádzate sa na: Kúpele > Kováčová...

Kováčová Kúpele

Kováčová je podhorská obec, rozprestierajúca sa v malebnom úbočí pod výbežkami Kremnického pohoria severozápadne od Zvolena v nadmorskej výške 320 m. Východná časť chotára, ako aj samotná obec, už leží vo Zvolenskej kotline. Chotár Kováčovej hraničí s územím obcí Zvolen, Turová a Sliač. V kúpeľoch Kováčová sa úspešne liečia pacienti s neurologickými a ortopedickými diagnózami.

Panorámu okolia kúpeľov Kováčová uzatvárajú pohoria Poľany a Javoriny, pričom zmiešané prevažne bukové a dubové lesy striedajú horské lúky a pasienky. Kúpele majú teplú, mierne vlhkú klímu s chladnejšími zimami s priemernou ročnou teplotou okolo 8 ºC a s priemerným ročným úhrnom zrážok asi 715 mm. Letá sú bez veľkých horúčav.

Základom kúpeľnej liečby v Kováčovej sú:
  • bazénové a vaňové kúpele doplnené parfínovými zábalmi, klasickou podvodnou i reflexnou masážou a komplexnou fyzikálno-rehabilitačnou terapiou.
  • rehabilitačný telocvik a doplnkom liečby je medikamentózna liečba© Herkules kúpele na Slovensku, Tvorba web stránok - Irisoft, redakčný systém - Clever Leap™ TOPlist