dizi indir
swinger porno
 Hotel NEZÁBUDKA*** - Tatranská Štrba
Nachádzate sa na: Vysoké Tat... > Ubytovanie > Hotel NEZÁ...

Vysoké Tatry - Hotel NEZÁBUDKA*** - Tatranská Štrba

Hotel NEZÁBUDKA*** - Tatranská ŠtrbaClubhotel Nezábudka*** je súkromný hotel situovaný v tichom prostredí Vysokých Tatier, ktorý poskytuje kompletné ubytovacie, stravovacie a doplnkové služby. Jedinečnou polohou na úpätí Vysokých Tatier sa stáva Clubhotel Nezábudka ideálnym miestom na prežitie krásnych chvíľ v lone tatranskej prírody spojeného s relaxačnými procedúrami vo Vitálnom svete, ktorý je vybavený sústavou sáun a procedúr podľa vlastného výberu. Vybavenie, okolie hotela, štýlovo zariadená reštaurácia a slovenská koliba vytvárajú spolu príjemnú komornú atmosféru a zanechávajú nezabudnuteľné zážitky.


Ubytovanie


Vychutnajte si ubytovanie v komfortne zariadených dvojposteľových izbách s možnosťou prístelky (aj detské postieľky) a luxusných apartmánoch, s celkovou kapacitou 70 lôžok. Všetky izby sú po rekonštrukcii, s vlastnou kúpeľňou (sprchy na izbách a vane v apartmánoch) a sociálnym zariadením. K vybaveniu štýlovo a farebne citlivo zladených izieb štandardne patrí TV ,rádio, telefón, chladnička s mini barom, trezor, balkón a župan. Všetky iziby majú balkón. Štyri luxusné apartmány s kapacitou 4 lôžok, poskytujú naozaj výnimočný komfort. Apartmány s obývačkou a 1 spálňou, vlastnou kúpeľňou (vaňa) a sociálnym zariadením, sú vybavené televízorom, rádiom, telefónom, chladničkou s mini barom a trezorom. Na celom hoteli je možnosť pripojenia sa na internet cez vnútornú WIFI sieť.

Apartmány
Každý z apartmánov je zložený z dvoch samostatných izieb, zo spálne a obývacej izby. V spálni sú 2 pevné lôžka a v obývacej časti je možnosť 2 prístelok. V apartmáne je samostatné WC a kúpelňa so sprchou, vaňou a umývadlom. V apartmáne sa nachádza TV so satelitným príjmom a videorozvodom, telefón a odkladací priestor, rádio, župany, fén, jednorázové kúpacie čiapky, mydielka, sprchovací šampón, telové mlieko.

Dvojlôžkové izby
Izby tohto typu sú rozdelené na samostatnú ubytovaciu a hygienickú časť. V každej takejto izbe sú 2 pevné lôžka s možnosť prístelky. V ubytovacej časti tohto typu sa nachádza TV so satelitným príjmom a videorozvodom, telefón a odkladací priestor. Hygienické zariadenie je vybavené sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou, rádio, župany, fén, jednorázové kúpacie čiapky, mydielka, sprchovací šampón, telové mlieko.

Rodinná izba
Táto izba je zložená z dvoch samostatných spálni a jednej obývacej izby, obývacia izba je vybavená TV, satelitným príjmom, videorozvodom, telefónom. V hygienickej časti sa nachádza vaňa so sprchou, umývadlom a toaletou, rádio, župany, fén, jednorázové kúpacie čiapky, mydielka, sprchovací šampón, telové mlieko.


Stravovanie


Reštaurácia
Štýlovo zariadená reštaurácia s kapacitou 64 miest ponúka široký sortiment jedál slovenskej a medzinárodnej kuchyne. Reštaurácia zároveň slúži na výdaj raňajok formou bufetových stolov a večerí podľa vlastného výberu.

Pochutiť si môžete nielen v hotelovej reštaurácii, ale aj v Lobby bare, ktorý sa nachádza priamo v hotelovej hale pri hotelovej recepcii. Raňajky sa podávajú v hotelovej reštaurácii formou švédskych a bufetových stolov. Obed a večera na základe výberu z jedálneho lístka, alebo formou polpenzie / plnej penzie:

„Dni gastronomických programov a špecialít formou bufetových a švédskych stolov!"
Kuchyňa ponukou ľahkých a nápaditých jedál vyhovie aj najnáročnejšiemu hosťovi.

V jedálnom lístku si nájde každý to svoje...vegetariánsku, delenú, stravu ,klasické jedlá stredomorskej kuchyne, ako aj špeciality regionálnej, slovenskej kuchyne.... európskej kuchyne.

Ponuku skvelých jedál dobre dopĺňa široký výber slovenských ako aj zahraničných vín. V priaznivom počasí si jedlo môžete vychutnať aj na letnej terase pri reštaurácii.

Pre uzavreté spoločnosti Bankety, Rauty a Recepcie s štýlovou výzdobou podľa želania:
 • Slovenský výber
 • Poľovnícke Halali
 • Hody: húsacie, kačacie a bravčové
 • Tokolyho bohatý sôl
 • Tatranská objedačka
 • Spišský kermeš
 • Liptovské bohatstvo
 • Uhorské huncútstva
 • Česká kuchyne
 • Bavorský večer
 • Talianské špeciality

Macova Chata s Krbom
Najmä v letných mesiacoch hostia určite ocenia posedenie pri záhradnom krbe s prístreškom. Nachádza sa v areáli hotela, len niekoľko metrov od hlavného vchodu. Znamenitá chuť opekaných pokrmov hodnotne prispeje k obohateniu vášho menu.
Chyťte si rybu, chutne Vám ju pripravia. V hotelových jazierkach plnom pstruhov, kaprov a zubáčov si môžete chytiť rybu sám, môžete si ju pripraviť sami v našej Macovej chate s rozprávkovým krbom aj ohniskom, alebo Vám ju pripraví náš kuchár na Váš obľubený spôsob!
Macová chata je vhodná pre jednotlivcov aj skupiny na rôzne grilovačky v prírode.

Lobby Bar
Lobby bar je súčasťou hotelovej haly s kapacitou 45 miest. Steny ozdobené poľovníckymi trofejami spolu s horiacím krbom vytvárajú príjemnú atmosféru pri výbere z rozmanitého nápojového lístka.
Štýlový interiér nášho Clubhotela Vám ponúka nie len príjemný relax, ale aj množstvo doplnkových služieb. Aktívnu formu oddychu zabezpečí ukážka barmanskej zručnosti so širokou ponukou miešaných nápojov, výbornou talianskou kávou a špecialít z nej, ponukou rôznych alkoholických aj nealkoholických grogov, čajov, čokolád, biliardovým stolom, šípkami, stolným futbalom a hokejom, šachovým interiérovo zlaďujúcim stolíkom a dotvárajúc tú správnu atmosféru s horiacim krbom ! Interiér baru s galériou loveckých trofejí a horiacim krbom je vhodný pre príjemné posedenie s priateľmi, obchodnými partnermi...vhodný pre zábavu ako aj pre organizovanie rôznych firemných akcií, uzavretých spoločenských a kultúrnych podujatí.

Koliba
Pravá slovenská koliba zariadená v tradičnom štýle s kapacitou 42 miest je vhodná na zorganizovanie oslavy, večere, prípadne posedenia pri folklórnej, či cigánskej muzike. Pre hotelových hostí je podávaná večera v kolibe s reprodukovanou hudbou každú sobotu.
Originalita strediska s ukážkou regionálnej kuchyne a špecialitami grilovanými na drevenom uhlí. K tomu pravý horiaci zbojnícky čaj, servírovaný za streľby zbojníckej obsluhy. Atmosféru koliby dopĺňa nehasnúci horiaci krb a ľudová muzika. Pre posedenie sa k sudovému vínu v karafách podávajú syrové tanieriky a ku pivu pravý tatranský Encián! Ako „kapurkový" dorážak padne na dobré trávenie neuveriteľne horký HOREC s vodkou, alebo Spišská borovička s čučriedkami a brusnicami!


Služby


Wellness:
 • Bazénová pohoda
 • vitálny - saunový svet
 • telové a iné procedúry
 • solárium
 • masáže
 • zábalové procedúry
 • kozmetické služby
 • vaňové kúpele
 • vírivka
 • ruská sauna dačka


Ďalšie služby:
 • Požičavanie štvorkoliek, áut
 • Detské Ihrisko
 • Biliard
 • Prenájom tenisového kurtu
 • Lyžovačka, Lyžiarske školy
 • Požičiavanie horských aj cestných byciklov
 • Konferencie, školenia a podujatia - konferenčná sála a salóniky


Pobyty Hotel Nezábudka...

Fotografie

Kliknutím zväčšíte
Kliknutím zväčšíte
Kliknutím zväčšíte
Kliknutím zväčšíte
Kliknutím zväčšíte
Kliknutím zväčšíte
Kliknutím zväčšíte
Kliknutím zväčšíte
Kliknutím zväčšíte
Kliknutím zväčšíte
Kliknutím zväčšíte
Kliknutím zväčšíte
Kliknutím zväčšíte
Kliknutím zväčšíte
Kliknutím zväčšíte
Kliknutím zväčšíte
Kliknutím zväčšíte
Kliknutím zväčšíte
Kliknutím zväčšíte
Kliknutím zväčšíte
Kliknutím zväčšíte
Kliknutím zväčšíte
Kliknutím zväčšíte
Kliknutím zväčšíte
Kliknutím zväčšíte
Kliknutím zväčšíte
Kliknutím zväčšíte

Rezervačný formulár

Záväzne rezervujem: Hotel NEZÁBUDKA*** - Tatranská Štrba, Vysoké Tatry
Termín nástupu:
Vybrať dátum v kalendári
Termín odchodu:
Vybrať dátum v kalendári
Druh izby:
Stravovanie:
Poznámka: Pre upresnenie informácií budete do 24 hod. kontaktovaný
Meno a priezvisko:
Ďalšie osoby:
E-mail:
Telefón:
Poznámka, upresnenie:
  Súhlasím s podmienkami účasti na pobyte Herkules
 

© Herkules kúpele na Slovensku, Tvorba web stránok - Irisoft, redakčný systém - Clever Leap™ TOPlist