dizi indir
swinger porno
 Piešťany Kúpele
Nachádzate sa na: Kúpele > Piešťany ... > Piešťany ...

Piešťany Kúpele - Piešťany Kúpele

Tajomstvo liečivej moci Piešťanských kúpeľov sa pokúšali odhaliť tisícky uzdravených návštevníkov, lekári i prírodovedci po vyše 600 rokov. Dnes je už známe, že ide o súbeh zvláštnych okolností, ktoré sa vyskytujú len na tomto mieste. Je to predovšetkým termálna voda ktorá v kúpeľoch Piešťany vyviera z hĺbky 2000 metrov vynášajúca niektoré špecifické zlúčeniny a energiu zemskej magmy.

Voda v kúpeľoch Piešťany je aj hlavným činiteľom tvorby nenapodobiteľného miestneho produktu - liečivého sírneho bahna. Ide o zvláštny peloid, ktorého zloženie je výsledkom dlhodobej reakcie termálnej vody s miestnymi mäkkými horninami a špecifickou bakteriálnou mikroflórou.

Účinky liečby termálnou vodou a sírnym bahnom podporuje i príjemná klíma s najväčším počtom slnečných dní v tejto časti Európy, bohatstvo zelene a lokalizácia kúpeľov Piešťany na Kúpeľnom ostrove, ktorý je skutočnou oázou pokoja a bezpečia. Nakoniec je tu dlhodobá tradícia osvedčených liečebných režimov, medzi ktorými zvlášť vyniká komplexný liečebný pobyt.

V kúpeľoch Piešťany uvedené faktory blahodárne spolupôsobia pri liečbe:
- chronických postihnutí pohybového aparátu
- pri rôznych formách reumatickej artritídy
- skoliózy
- po úrazoch pohybového aparátu chrbtice

... ako i pri celom rade špecifických problémov, vrátane niektorých civilizačných chorôb a následkov stresu.

© Herkules kúpele na Slovensku, Tvorba web stránok - Irisoft, redakčný systém - Clever Leap™ TOPlist