dizi indir
swinger porno
 Recenzie
Nachádzate sa na: Recenzie

Recenzie

Bardejovské Kúpele

Bardejovské Kúpele - Penzión František
(14. 8. - 17. 8. 2008)

Pobyt v Bardejovských Kúpeľoch bol výborný. Mali sme výborné počasie, komfortné ubytovanie v Penzióne František a odborná liečebná obsluha. Vrátili sme sa odpočinutý a zrelaxovaný. Bardejovské Kúpele sú čarovným miestom, oáza zelene, čistý vzduch a kľud. To je najvhodnejšie miesto pre všetkých, ktorý sú prepracovaný a potrebujú rýchlo zregenerovať sily - ako my. Pekná architektúra a pekná klasická hudba hraná naživo v kúpeľoch bola balzamom pre duše. Sťažovali sme sa, že nemôžeme ostať dlhšie.
Ďakujeme a pozdravujeme.

Zofia O. - PoľskoPodbanské

Podbanské - Grandhotel Permon****
(22. 8. - 24. 8. 2008)

Pobyt bol veľmi príjemný, aj keď krátky. V nedeľu sme uz wellness nevyužili, pretože sme odchádzali pred 12. Chcelo by to zo strany Hotela zmenu organizácie. Ale inak bolo všetko v poriadku.

Anna K. - SlovenskoPiešťany

Hotel Balnea Grand*** - Piešťany
(zrušenie objednávky)

Dobrý deň,
bohužiaľ z rodinných dôvodov moju predbežnú rezerváciu musím zrušiť, ale v budúcnosti rada využijem služby Vašej CK, pretože sa mi páči Vaša ponuka , aj jej spracovanie na webstránke.
S pozdravom Š.

Ďakujem za správy a Vaše sympatické vystupovanie aj k zákazníkom, ktorí zrušia objednávku. Dobre mi to padlo, lebo bežne to nie je môj štýl a snažím sa vždy splniť, čo sľúbim. Niekedy to ale nevychádza a človeka poteší milá reakcia. Takže nech sa Vám darí, nech pribúdajú spokojní klienti a ostaňte takto pozitívne naladený aj naďalej. Ja si rada pozriem Vaše stránky a v budúcnosti si rada niečo vyberiem. Pekný víkend.
S pozdravom

Brigita Š. - SlovenskoKúpele Sliač

Kúpele Sliač - Hotel Kaskády****
(14. 11. - 16. 11. 2008)

Ďakujem za realizáciu wellness pobyt cez Vašu CK Herkules.
Pobyt bol super, aj realizácia cez Vašu CK bola na jednotku. 1*
Ďakujem.

Dušan G. - SlovenskoDudince Kúpele

Dudince Kúpele - Hotel Jantár***
(15. 11. - 17. 11. 2008)

Na pobyte bolo skvele, hlavne deti si to užili. Možno voda v bazéne mohla byť viac teplejšia, inak vynikajúco !!!

Ing. František L. - SlovenskoDudince Kúpele

Dudince Kúpele - Hotel Jantár***
(14. 11. - 17. 11. 2008)

Veľmi pekne ďakujem za sprostredkovanie Víkendoveho pobytu v Dudinciach. V konečnom dôsledku môžem skonštatovať, že bol to príjemne stráveny víkend v peknom prostredí a príjemnom hoteli. Veľkým pozitívom bol stále prístupny bazén, kde sa dalo veľmi pohodlne plávať pretože počet ľudí bol minimálny, možno nevýhodou bola trochu studená voda na čo sa sťažovali aj hostia. Strava veľmi dobrá, čistota na vysokej úrovni taktiež personal bol ústretový. Absentovali sme jedine nefunkčný nočny bar, takže možnosti íst niekam večer boli obmedzene, t.j. prejsť sa až do Dudiniec. Zdravotnícky personal bol taktiež ochotný prispôsobiť procedúry našim požiadavkam.
V každom prípade by som tento hotel odporúčala ako vhodný na oddych a wellness, je v kľudnom a príjemnom prostredi. Dakujeme

Katarína M. - SlovenskoPiešťany

Piešťany - Hotel Balnea Grand***
(29. 12. - 02. 01. 2009)

V roce 2007 jsem byl na Velikonoce v Piešťanech, následně v roce 2008 na Velikonoce a Silvestra. Jednak se dá říci, že cena poukazu je přiměřená a současně se slevou 25% zajímavá. Ubytování v hotelu Grand je standardní a odpovídá ceně (nelze očekávat nadstandard). Pokoje jsou vždy uklizené a pokojské se starají. Polopenze je v pořádku, možnost výběru večeří, vždy připraven bufet i s ovocem a zeleninou. Poněkud stereotypně vyznívají pokaždé snídaně, prakticky denně stejná nabídka (možná obměnit pomazánkami, jogurty a více mléčnými výrobky). Je třeba ocenit zejména na Velikonoce moc hezkou výzdobu celých areálů. Silvestrovský program byl určitě odpovídající možnostem. Snad nejvíce oceňujeme s manželkou možné procedury, které by tvořily jinak nezanedbatelnou část finanční položky poukazu a navíc možnost bazénu a pod. Navíc příjemná atmosféra personálu, snaha vyhovět, a to navíc mnohdy o svátcích, kdy by si určitě také zasloužili volno. To skutečně hodnotíme vysoce. Co nechápeme, je vyplňování hotelového listu, kde jsou všelijaké údaje, jejíž vypsání dělá mnohým i potíže. Navíc jsme v Grandu byli již potřetí, takže údaje by měly být. Nikde jsme se při svých cestách za poslední léta při svých cestách nesetkali. Snad jsem také postrádal větší využití hezkého Společenského centra, kde byl jediný kulturní program, a když vezmu, že jsou zde seskupeny 4 hotely, tak by určitě návštěvnost byla velká. Jinak se dá ale říct, že zde na krátkodobé pobyty jezdíme rádi (byli jsme před tím s Herkulesem i ve Vyšných Ružbachoh) a jsme spokojeni.

Antonín P. - Česká Republika
Dudince Kúpele

Dudince Kúpele - Hotel Flóra***
(29. 12. - 03. 01. 2009)

S pobytom sme boli absolutne spokojný. Hotel Flóra bol v príjemnom tichom prostredí. Izby boli zrekonštruované a vybavené novým nábytkom. Strava bola výborna, personál milý a ochotný pomôcť. Hotelový bazén bol prístupný do 21.00 takže sme sa mohli ísť kedykoľvek vyplavočiť :) Sprístupnenú sme mali saunu aj whirpool. V hoteli bol aj bar, v ktorom sa dalo príjemné posediet a ceny boli prekvapivo nízke. V okoli Dudiniec je aj veľmi veľa pekných miest ktoré sa oplatí navštíviť. Boli sme na výlete v Banskej Šťiavnici, v Bzovíku, na Modrom Kameni.... Pobyt v Dudinciach by som odporučila každému kto si chce odýchnuť a zabutnúť na každodenné starosti.

Andrea G. - Slovensko
Bojnice

Bojnice - Hotel Lysec***
(16. 02. - 22. 02. 2009)

Dobrý deň. Vrátili sme sa z pobytu v Bojniciach a sme veľmi spokojný. Ďakujeme za vybavenie pobytu cez vašu CK. Ste super. Pozdravujem a prajem pekný deň.

Barbara W. - Poľsko


© Herkules kúpele na Slovensku, Tvorba web stránok - Irisoft, redakčný systém - Clever Leap™ TOPlist