dizi indir
swinger porno
 Senec
Nachádzate sa na: Aquaparky > Senec

Senec

Mesto Senec je známe doma i za hranicami, jednak pre svoju bohatú históriu, ako i dynamickú prítomnosť. Nachádza sa v Podunajskej nížine, 25 km na východ od metropoly Slovenska Bratislavy. Najväčšou atrakciou, ktorá preslávila mesto sú Slnečné jazerá. Senec je jedným z najznámejších stredísk cestovného ruchu. Vodná plocha jazier má rozlohu 116 hektárov a priláka ročne tisícky turistov, ktorí sem prichádzajú, aby sa pokochali pôvabným prostredím, bohatstvom slnečných lúčov a osviežujúcou vodou jazier. Najstaršia písomná zmienka pochádza z roku 1252.


Senec - Slnečné jazerá. Dobre vybudované dovolenkové stredisko. Senecké jazerá poskytujú oddych všetkým, ktorí chcú stráviť dovolenku pri vode a očakávajú dobré služby. Senecké jazerá sa nazývajú slnečnými i preto, že patria na Slovensku k jedným z miest, kde je najviac teplých a slnečných dní. Slnečné jazerá sú rozdelené na dve strediská: Sever a Juh.

Stredisko Juh je vhodnejšie pre tých, ktorí chcú stráviť dovolenku v kľudnejšom prostredí. Nachádzajú sa tu:
  • ubytovne
  • bungalovy
  • kemp pre karavany

Stredisko Sever je rušnejšie ako Juh. Nachádzajú sa tu:
  • reštaurácie
  • ubytovacie zariadenia

Voda v jazere je omnoho čistejšia a teplejšia ako iné vodné nádrže, na Slovensku. Kúpanie je bezpečné, lebo na obidvoch plážach sú plavčíci.


© Herkules kúpele na Slovensku, Tvorba web stránok - Irisoft, redakčný systém - Clever Leap™ TOPlist