dizi indir
swinger porno
 Zľavy pre zákazníkov
Nachádzate sa na: Zľavy pre ...

Zľavy pre zákazníkov

Zľavy pre stálych zákazníkov

Klienti, ktorí s nami už v minulosti cestovali, môžu po predložení dokladu o absolvovaní zájazdu v minulosti získať zľavu 3% - 7 % zo základnej ceny pobytu. Pripravujeme VIP kartu HERKULES, na základe ktorej obdržíte svoje zákaznícke číslo a máte nárok za spomenuté zľavy pri opätovnom objednaní pobytu.

Zľava pre seniorov

Za celoživotné úsilie si zaslúžite oddych na miestach v kúpeľoch, o ktorých ste dlhé roky iby snívali. Práve pre Vás sme pripravili ponuku seniorských zliav – zákazníci starší ako 60 rokov môžu využiť zľavu 3 % zo základnej ceny pobytu v Bardejovských kúpeľoch, Vyšných Ružbachoch a kúpeľoch Sklené Teplice.

Skupinové zľavy

Využite bohaté skúsenosti našej cestovnej agentúry HERKULES v organizovaní skupinových zájazdov. Spojte príjemné s užitočným a pracujte a relaxujte so svojimi obchodnými priateľmi v niektorých z kúpeľov ktoré ponúkame. Zabezpečíme Vám kongresové, konferenčné a prednáškové sály vrátane technického vybavenia, relaxačný a zábavný program, výlety do okolia a ďalšie zaujímavé akcie.

Zľava pre novomanželov

Svadobná cesta určite patrí k najväčším životným udalostiam každého človeka. Tí, ktorí vycestujú do troch mesiacov po uzatvorení sobáša a pri kúpe pobytu predložia kópiu sobášneho listu, dostanú od našej cestovnej agentúry HEKRULES darček v podobe zľavy 3 % zo základnej ceny pobytu.

Veríme, že Vám táto ponuka HERKULESU pomôže splniť Vaše sny.*Uvedené zľavy nie je možné kombinovať a je možné uplatniť iba jednu z nich.© Herkules kúpele na Slovensku, Tvorba web stránok - Irisoft, redakčný systém - Clever Leap™ TOPlist