Liečebné, wellness a relax pobyty
+421 54 474 47 74

Belá - Village Resort HANULIAK****

POBYTY
ID: Belá
Resort Village Hanuliak sa nachádza v obci Belá v Národnom parku Malá Fatra, v blízkosti turistického informačného centra Terchová. Svojim hosťom ponúka reštauráciu, bar a bezplatné súkromné parkovisko priamo na mieste.

Resort Village Hanuliak sa nachádza v obci Belá v Národnom parku Malá Fatra, v blízkosti turistického informačného centra Terchová. Svojim hosťom ponúka reštauráciu, bar a bezplatné súkromné parkovisko priamo na mieste. Z izieb sa hostia môžu pokochať výhľadom na hory alebo na súkromnú záhradu s jazerom. V ubytovacom zariadení je k dispozícii úschovňa lyží a požičovňa bicyklov a áut. Na mieste si je môžné zahrať biliard. Okolie je obľúbené pre dobré podmienky na cyklistiku. Belské skaly sú vzdialené 1 km a obec Vychylovka 26 km. 

Resor Village Hanuliak ponúka svojim hosťom:

  • 33 hotelových izieb

  • 14 bytových apartmánov s kuchyňou

  • wellness & spa

  • lezecká stena s výškou 13,5 m

  • kongresového centa

  • estetického centra krásy

  • letná záhrada s výhľadom na hotelové jazero

  • detský bazén

  • detský kútik

Pre hostí je k dispozícii 33 komfortne zariadených hotelových izieb a 14 apartmánových bytov s kuchynkou. Celková kapacita Village resort Hanuliak je 91 lôžok. Hotel ponúka 54 pevných lôžok (Apartmán Grand de Luxe, Mezonet de Luxe, Izba Superior, Izba Standard, Izba Single) a v apartmánovom dome Iňuščák, vo vzdialenosti 100 m od hotela je k dispozícii 24 pevných lôžok 13 prísteliek. Izby sú ladené v jemných zemitých farbách a doplnené dreveným nábytkom s modernými prvkami tak, aby ste sa u nás cítili pohodlne a čo najpríjemnejšie.

 

Typy izieb

Jednolôžková izba Single

V jednolôžkovej izbe Single si pohodlne oddýchnu hostia aj sami. K dispozícii majú LCD televízor, bezpečnostný trezor, mini automat na kávu a čaj.  V cene ubytovania sú zahrnuté taktiež raňajky a neobmedzený vstup do wellness a fitness centra.

Dvojlôžková izba Štandard

Izba Štandard spĺňa vysoký štandard, na ktorý sú hoteloví hostia zvyknutí. Poskytuje im maximálne pohodlie, aby si mohli vychutnať oddych v hotelovom rezorte. Vo vybavení dvojlôžkovej izby je samozrejmosťou LCD televízor, bezpečnostný trezor, mini automat na kávu a čaj. V cene ubytovania sú zahrnuté taktiež raňajky a neobmedzený vstup do wellness a fitness centra.

Dvojlôžková izba Superior

Superior je dvojlôžková priestranná izba s veľkou kúpeľnou, v ktorej sa hostia budú cítiť absolútne pohodlne. Pobyt v rezorte si tak hostia vychutnávajú aj večer v izbe. Medzi vybavením nechýba veľký LCD televízor, bezpečnostný trezor, mini automat na kávu a čaj a plne vybavená kúpeľňa s francúzskou kozmetikou. A hneď potom, čo hostia zaparkujú na vyhradenom parkovacom mieste iba pre nich, si môžu vychutnávať raňajky a neobmedzený vstup do wellness a fitness centra v cene ubytovania.

Mezonet de Luxe

Mezonet de Luxe je poschodový apartmán oceňovaný za svoj dizajn a pohodlnosť. Hostia na ňom oceňujú najmä netradičné dizajnové riešenie, ktoré v spojení s luxusným vybavením umocňuje zážitok z tohto mezonetového apartmánu. K dispozícii je pre hostí vyhradené parkovacie miesto, bezpečnostný trezor, mini automat na kávu a čaj, room service a luxusná francúzska kozmetika. V cene ubytovania sú zahrnuté taktiež raňajky a neobmedzený vstup do wellness a fitness centra.

Apartmán Grand de Luxe

Apartmán Grand de Luxe je apartmán najvyššieho štandardu. Okrem luxusnej spálne je jeho súčasťou obývacia miestnosť, kuchyňa a jedáleň. Samozrejmosťou je vyhradené parkovacie miesto,  bezpečnostný trezor, minibar, room service či luxusná francúzska kozmetika. Za ideálne ubytovanie ho považujú najmä nároční hostia, ktorí si potrpia na luxus a služby na najvyššej úrovni.

Village Resort HANULIAK****

Belá - Village Resort HANULIAK****
Belá - Village Resort HANULIAK****