Liečebné, wellness a relax pobyty
+421 54 474 47 74

Štrbské Pleso - Wellness Hotel BOROVICA****

POBYTY

Wellness Hotel Borovica v nádhernom prostredí Vysokých Tatier Vám ponúka dokonalé spojenie oddychu, relaxu a vysokého komfortu s neopakovateľnou atmosférou. Prioritou hotela je filozofia wellness. Dokonalá harmónia tela a duše, duševná pohoda i aktívna fyzická kondícia. Hotel ponúka ubytovanie v 50 luxusne zariadených izbách, z toho 11 apartmánov. Izby sú komfortne zariadené a sú vybavené interaktívnou TV, PAY TV, internetom, telefónom s priamou voľbou, minibarom a trezorom. Vďaka luxusnému a špičkovému vybaveniu interiéru hotel spĺňa požiadavky najnovších svetových trendov a štandardov.

Wellness Hotel Borovica je dokonalým spojením oddychu, relaxu a vysokého komfortu s neopakovateľnou atmosférou v najvyššej položenej osade vo Vysokých Tatrách. Wellness centrum hotela je skvelým miestom na uvoľnenie a obnovu energie, ktoré tu vytvára suchá, parná, bylinková a infra sauna, solárium, vírivý masážny bazén či hydromasážna vaňa.

Hotelová reštaurácia ponúka možnosť vychutnať si gurmánske špeciality so skutočným zážitkom. Súčasťou hotela je aj lobby bar, bar s tanečným parketom a exkluzívnou vinotékou so širokou ponukou vín nielen zo Slovenska ale aj z celého sveta. Špeciálnu atmosféru hotela, dopĺňa anglický salónik s príjemným posedením pri krbe. Hotelová vinotéka ponúka exkluzívne vína z Francúzska, Talianska, Rakúska a Slovenska. Borovica je nefajčiarsky hotel, no v anglickom salóniku pre hostí ponúka možnosť vybrať si z rôznych druhov cigár a ochutnať z bohatého výberu whisky a koňakov.

Wellness hotel Borovica je taktiež ideálnym miestom na usporiadanie rôznych spoločenských akcií, ako sú bankety, firemné akcie, svadby, eventy a rôzne iné. Moderná kongresová hala je prispôsobená vysokým požiadavkám business-klientely s možnosťou variabilného sedenia. Samozrejmosťou je kvalitné vybavenie ako Wifi, projekcia na dve plátna, ozvučenie, rečnícky pult s mikrofónom, data-video projektor, filmová dia-projekcia, premietacie plátno, písacia a magnetická tabuľa, flipchart, laserové ukazovátko, veľkoplošný TV. Okrem kongresovej sály s kapacitou 120 miest sú k dispozícii VIP salónik a 2 rokovacie salóniky.

Wellness Hotel BOROVICA****

Štrbské Pleso - Wellness Hotel BOROVICA****