Liečebné, wellness a relax pobyty
+421 54 474 47 74

Tatranská Lomnica - Wellness Hotel LOMNICA****

V Hoteli Lomnica môžu hostia nájsť prvotriedne ubytovanie a servis v dvoch častiach – v historickej a v modernej. Pri tvorbe konceptu ubytovania si v rámci hotela dali záležať na každom detaile.

Brány Hotela Lomnica sa otvorili v roku 1894 a už od samotných prvopočiatkov bola práve táto budova dôležitým kultúrnym a spoločenským centrom. Projektantom honosnej stavby bol významný architekt Gedeon Majunke zo Spišskej Soboty. Dnešná podoba hotela rešpektuje tradíciu a je výsledkom komplexnej rekonštrukcie v rokoch 2015 – 2016, ktorá mu vrátila noblesu, akú si zaslúži.

V Hoteli Lomnica môžu hostia nájsť prvotriedne ubytovanie a servis v dvoch častiach – v historickej a v modernej. Pri tvorbe konceptu ubytovania si v rámci hotela dali záležať na každom detaile. Na hostí čakajú večery na terase s výhľadom na Lomnický Štít, relax vo wellness centre a ochutnávky skvelých vín. Hotel zaručuje, že pobyt bude pre hostí obrovským zážitkom. Dožičať si môžu zaslúžený oddych v krásnych izbách a vychutnať si kávu na letnej terase. Pozrieť si západ slnka v čarovnej záhrade alebo obdivovať originálne obrazy za múrmi Hotela Lomnica. Na bezstarostnú vlnu sa naopak naladia v priestoroch vinárne či wellness centra.

Dravosť, srdce a vášeň k špičkovej gastronómii. Slová, ktoré najlepšie vystihujú prípravu pokrmov v Hoteli Lomnica, siahajúcu až do dávnej histórie Rakúsko-Uhorska. Hostia môžu spoznať kúzlo vyberaných chutí, kvalitnej kávy, dezertov a špeciálnych vín, do ktorých najlepšie zasvätí Reštaurácia Sissi, Reštaurácia a vináreň Franz Josef či famózna Kaviareň Mozart. Wellness centrum Hotela Lomnica je miestom, ktoré blahodarne pôsobí nielen na telo, ale tiež na dušu. Hotelová relaxačná oáza je sčasti zasadená do historickej časti hotela a plne vybavená moderným zariadením, ponúkajúca širokú škálu procedúr. S istotou v nej hostia naberú potrebnú energiu a užijú si nesmiernu pohodu. Hotel Lomnica je ideálnym miestom na stretnutia pri akejkoľvek pracovnej či rodinnej príležitosti – od firemných konferencií a workshopov až po oslavy či iné akcie. Stretnutia a kreatívne schopnosti podporia veľkorysé kongresové sály, no aj decentné mini salóniky s rozlohou 4 m², nesúce jedinečnú atmosféru, ktorú dotvárajú dizajnové umelecké diela.

 

Typy izieb

Štandard

Všetky izby typu štandard v Hoteli Lomnica s rozlohou 25m² sú vzdušné a zariadené v krásnom secesnom štýle, vďaka ktorému sa hostia budú cítiť naozaj výnimočne.

Suite

Suites v Hoteli Lomnica predstavujú dokonalý súzvuk nadštandardného ubytovania a histórie. Výnimočný servis a nádherné výhľady priamo na Vysoké Tatry sú v suites samozrejmosťou, rovnako ako moderné vybavenie spĺňajúce aj tie najvyššie nároky.

Apartmán

Vychutnať si luxus kombinujúci rakúsko-uhorskú tradíciu, moderné vybavenie a ukážkový servis. Každý apartmán v Hoteli Lomnica je jedinečný, no spoločným menovateľom je luxusné vybavenie, nádherný výhľad a štýlový priestor, v ktorom je možné nájsť vytúžené pohodlie.

Wellness Hotel LOMNICA****

Tatranská Lomnica - Wellness Hotel LOMNICA****

Zadaným podmienkam nevyhovujú žiadne produkty

Tatranská Lomnica - Wellness Hotel LOMNICA****