Dovolenka na Slovensku - kúpele, wellness a hory
+421 948 720 226

Wellness hotel THERMA****

ID: Dunajská Streda
WELLNESS HOTEL THERMA leží v srdci regiónu vzácnych liečivých prameňov medzi Budapešťou, Piešťanmi a rakúskym Burgenlandom, len 36 km od Bratislavy leží mesto Dunajská Streda. Z hĺbky 1600 metrov tu vyviera horúca termálna voda, plná blahodarných minerálov, ktorých liečivé účinky v oblasti reumatických ochorení spôsobili na Panónskej nížine nevídaný rozmach kúpeľníctva.

WELLNESS HOTEL THERMA leží v srdci regiónu vzácnych liečivých prameňov medzi Budapešťou, Piešťanmi a rakúskym Burgenlandom, len 36 km od Bratislavy leží mesto Dunajská Streda. Z hĺbky 1600 metrov tu vyviera horúca termálna voda, plná blahodarných minerálov, ktorých liečivé účinky v oblasti reumatických ochorení spôsobili na Panónskej nížine nevídaný rozmach kúpeľníctva. Dunajská Streda je tradičnou dovolenkovou destináciou pre týždňové a predĺžené víkendové wellness pobyty a pre organizovanie pobytových firemných a spoločenských akcií. Táto oblasť je známa výbornou kuchyňou a množstvom príležitostí pre kultúrne a športové vyžitie, ako aj pre výlety k prírodným krásam v lužných lesoch okolo ramien Dunaja. Skoro v každej dedinke nájdete zaujímavý kaštieľ či peknú kúriu.

... a kvôli čomu do Hotela Therma**** Lebo je to oveľa Viac ako wellness hotel. Príjemný personál je pripravený splniť všetky Vaše želania. "štyri hviezdičky zaväzujú"

 

UBYTOVANIE:

63 komfortných izieb, prezidentský a novomanželský apartmán, priestranné kúpeľne. V príjemne ladenom interiéri si našli miesta aj diela medzinárodne uznávaných výtvarníkov z Dunajskej Stredy.
Hotelové izby sú zariadené pre Váš najvyšší komfort. Veľký dôraz sa dával na kvalitný a útulný interiér. Na oknách nechýba sieťka proti hmyzu, bohaté textílie a ťažké závesy. Prírodné materiály a štýlový nábytok.
Štandard znamená vysoké a široké americké postele s biomatracami. V každej izbe je satelitné TV, rádiobudík, Minibar, rýchlovarná kanvica s výberom čajov a kávy, WiFi, telefón, stropný ventilátor a izbový trezor.
Kúpeľne sú s podlahovým vykurovaním, rovnou či rohovou vaňou alebo so sprchovým kútom so sedátkom. Vane sú špeciálne zapustené 10 cm do podlahy pre pohodlnejšie nastúpenie. K výbave patria mramorové pulty, fén, rádio, termostatické batérie, 6 uterákov a osušiek a kúpací plášť.

 • 53 komfortných 2-lôžkových izieb (z toho 4 z nich s balkónom a v 14 z nich je možná prístelka)
 • 1 apartmán
 • Family suite
 • 4 jednoposteľové izby
 • 4 jeden a pol Family suite pre rodiny s deťmi s oddelenou spálňou a s 2 prístelkami (na požiadenie je možná postieľka pre bábätka)


STRAVOVANIE:

Podunajská oblasť je známa svojou výbornou kuchyňou. A´la cart Reštaurácia Zerda a SnackBar sú celý deň k Vašim službám s ponukou medzinárodnej kuchyne a tradičných slovenských a maďarských špecialít. Gastronomická ponuka sa mení pre spokojnosť zákazníkov a podľa sezónnosti.

 • Raňajky podávame v Jaeger salóne prípadne v reštaurácii Zerda formou bohatých švédskych stolov alebo si hostia môžu voľne vybrať z nášho ranného menu formou obsluhy.
 • Nápoje si môžete dať aj v LobbyBar-e, kde sú hostia obslúžení od skorej rannej kávy počnúc až po posledný drink na dobrú noc. WiFi internetové pripojenie a biliardový stôl je k dispozícii počas celého dňa.
 • Vo večerných a nočných hodinách je pre hotelových hostí vyhradený  American Bowling Bar s dvomi dráhami a Ambiente Wine&Beer Saloon s virtuálnou poľovníckou strelnicou LaserShot, reprodukovanou hudbou a tanečným parketom do 02:00.
 • Milá obsluha Vás obslúži na dvoch terasách nad japonskými jazierkami a vodnými kaskádami, dosadenými do množstva zelene a jemnej japonskej záhradnej architektúry.
 • Na večierkoch a spoločenských eventoch v Japan GrillBar-e naši kuchári pripravujú priamo pred vašimi očami morské špeciality na grile. Je to vysoká zasklená zimná záhrada s kopulou, určená aj ako priestor pre fajčiarov.
 • Rozvaľte sa na hlbokých gaučoch Buddha Bar-u v totálnej relaxačnej atmosfére pri Chill-out hudbe. Niekoľko krokov od Vás sa nachádza vonkajší plavecký bazén a multifunkčné tenisové ihrisko s umelou trávou a umelým osvetlením.
 • V intimite CigarClub-u, v pohodlí hlbokej koženej sedačky si vychutnajte kvalitné cigáro, kvapku drahého koňaku a pritom si prečítajte čerstvú tlač či  online správy cez WiFi pripojenie vo vašom notebooku. Ideálny priestor pre menšie oslavy do 30 osôb.
 • Ambiente Wine&Beer Saloon je miestom večernej debaty pre pivných fajnšmekrov a svoj kútik si tu nájdu aj milovníci a znalci výberových vín. Pre tých najnáročnejších držíme aj pravé šampanské - Dom Pérignon, ročník 1998.
 • Jaeger Saloon - s hodnotnou výzdobou poľovníckych trofejí je ideálnym priestorom pre oslavy a školenia s kapacitou 30-50 osôb. Je priamo napojený na Zerda Ballroom, čím priestory tvoria kapacitu do 380 osôb.
 • Obľúbený Snack Bar ponúka nápoje a kompletnú ponuku nášho jedálneho lístka v neformálnej atmosfére a s výhľadom na záhradnú terasu.


WELLNESS:

 • Japonské kúpele & AsiaSpa - v japonských kúpeľoch namiesto hlučných adrenalínových šmykľaviek nájdete oázu pokoja pre dušu a oddych a osvieženie pre telo. Sviečky okolo zatemnenej vane, vlniaca chill-out hudba a príjemné exotické vône. "jedno vynikajúce miesto pre vypnutie a totálny relax..." Denne dvakrát 30 minút v liečivej vode má blahodarné účinky. Modernému človeku to však už ako celodenný program nepostačuje. Hotel Therma**** poskytuje všetko to, čím sa dajú znásobiť účinky tohto prírodného elementu a skrátiť čas, potrebný na dosiahnutie očakávaného efektu. Akvárium s exotickými rybami oddeľuje vodný svet od vstupnej haly hotela. Kapacita Japonských kúpeľov je naraz 120 osôb. K dispozícii máte šesť  bazénov, tri sauny, dažďový "prales", jacuzzi , uzatvorené tepidárium. Novinkou je AQUABIKE - bicyklovanie pod vodou. Má to výborný rehabilitačný efekt, záťaž je lepšie rozložená ako pri bežných rotopedoch.

 • Bazény a Saunový svet - je známe, že Japonci sú výnimočne priateľskí a radi si spolu príjemne podebatujú. Posedenie v bazénoch s horúcou vodou je pre to ideálnou príležitosťou. Tri kľudové sedacie bazény sú vyhriate na ideálnych 35 - 36 C°. Jeden z nich je vybavený perličkovou masážou. Oválny rekreačný bazén má 29°C a je vybavený podvodnými sedadlami. Vyskúšajte si plávanie v protiprúde! Perličkový bazén Kalich s jemnými bublinkami pôsobí upokojujúco na nervový systém a má prijemné sedatívne účinky. Ak sa postavíte pod masážny chrlič, príjemne Vám uvoľní stuhnutú šiju. Pod sedacím chrličom si bez námahy nechajte rozmasírovať chrbát až po kríže bohatým vodným prúdom. Z polohovateľných ležadiel môžu mať rodičia svoje ratolesti stále pred očami. Kneippove bazény s teplotou 35°C a 15°C sú unikátnym kontrastným kúpeľom dolných končatín, kombinovaného s masážou chodidiel chôdzou po guľatých kameňoch.

 • BalneoTherapy a Saunový Svet - znamená využívanie blahodárneho vplyvu vody a tepla pre zlepšenie a udržanie zdravia a psychickej pohody. Vaňové kúpele s prísadami ako je rašelinový, aromatický, medový alebo slaný kúpeľ z Mŕtveho mora, odovzdávajú telu cez našu pokožku vzácne minerály. Po Ruskej suchej saune sa otužilci môžu ochladiť v studenom bazéniku, masážou s ľadovou drťou, studenou či vlažnou sprchou alebo si jednoducho vylejú vedro ľadovej vody na hlavu. InfraSauna je určená pre relax a vnútorné prehriatie organizmu. Má liečivé účinky, uvoľňuje kĺby a svaly, prekrvuje pokožku. Je výborné aplikovať pred zábalmi a masážami. Dobre ju znášajú aj zákazníci, ktorým zdravotný stav nedovolí extrémne výkyvy teploty. ParnáSauna Ceylon style SteamBath je ideálna pre dýchacie cesty, otvára póry na pokožke, vyčisťuje a prekrvuje ju a pôsobí celkovo detoxikačne. Rýchlejší je aj prenos tepla na telo, ako v suchej saune. Východné národy ju používajú tradične s bylinkovými výťažkami, ktoré pridávame priamo do pary. Tepidárium Yobu s vyhrievanými ležadlami, príjemnou hudbou a tlmeným osvetlením je miestom pre oddych po saunovaní, masáži ale najmä po vaňových prísadových kúpeľoch. Niektorým však vyhovuje po saune Jacuzzi - perličkový kúpeľ s masážnymi tryskami.

 • Hydrotherapy a Vaňové Kúpele - oddelenie Hydrotherapy poskytuje vaňové prísadové kúpele a podvodné masáže v šiestich samostatných kúpeľných kabínach - pri meditačnej hudbe a sviečkach za hodinu až 12 osobám. V 600 litrových terapeutických vaniach sa používa čerstvá voda pre každého klienta.


KONFERENCIE:

Wellness hotel s výbornými konferenčnými priestormi. A len 36 km  od Bratislavy. Konferencie, školenia, prezentácie, firemný večierok či teambuilding. Full servis pre eventy a banketing.

 • Veľká, deliteľná konferenčná sála pre 330 osôb plus 4 prednáškové miestnosti s kapacitou do 150 osôb na jednom podlaží. Gastronomické a konferenčné priestory sú na ploche 1150m2 a sú vybavené najmodernejšou technikou pre plánovanú akciu.
 • Executive room pre významné stretnutia, garáž a vlastné parkovisko pre 70 vozidiel
 • Na terasách a pod stanmi v Japonskej záhrade(1300m2) Vám pripravíme nezabudnuteľné garden party aj pre 450 ľudí. Vodný, saunový svet a procedúry majú spolu plochu 1000 m2.

 


 

Wellness hotel THERMA****

Wellness hotel THERMA****

Zadaným podmienkam nevyhovujú žiadne produkty

Wellness hotel THERMA****