Dovolenka na Slovensku - kúpele, wellness a hory
+421 948 720 226

Wellness Patince - Family Wellness Hotel & Marina PATINCE****

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kde môžu ubytovaní hostia uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. V hoteli Patince môžu klienti úplne vypnúť a zabudnúť na starosti, dokonale zrelaxovať svoje telo i dušu. Zariadenie ponúka nielen odborníkmi zostavené pobyty a služby, ale aj osobitný prístup ku jednotlivcovi podľa jeho individuálnych želaní. Tím týchto odborníkov sa bude o klientelu starať a rozmaznávať tak, aby sa tu cítili čo najpríjemnejšie. Tým sa pobyt vo Wellness Hoteli Patince stane pre každého zážitkom z oddychu, za ktorým sa už viacerí spojoní zákaznici radi vracajú zas a znova.

Tento hotel situovaný v kúpeľnom stredisku Patince sa nachádza vedľa rieky Dunaj, 15 km od Komárna. Zariadenie ponúka klimatizované izby s minibarom, trezormi a bezplatným bezdrôtovým pripojením na internet. Priestranné izby sú luxusne zariadené a majú parketové podlahy. Bonusom pre ubytovaných hostí sú župany poskytnuté zadarmo. Wellness Hotel Patince v blízkosti maďarských hraníc ponúka vonkajší bazén s detským ihriskom, športové ihrisko a ihrisko na plážový volejbal. Hostia Wellness hotela môžu využiť vstup do Vodného sveta s komplexom bazénov s vodou s teplotou 27 °C z termálneho prameňa Hévíz zdarma. Saunový svet ponúka 2 fínske sauny, aromatickú bylinnú saunu a jacuzzi s minerálnou vodou. Saunový svet a fitness centrum je tiež k dispozícii zdarma. Wellness Hotel Patince ponúka bezplatné parkovanie na hotelovom parkovisku, ktoré je monitorované kamerovým systémom.

Vynikajúce kulinárske špeciality, ponuka regionálnych aj zahraničných jedál, srdečnosť a ústretovosť nášho personálu sú neodmysliteľnou súčasťou poskytovaných služieb v rámci hotela Patince .Okrem štandardnej ponuky jedál v ponúkanom á la carte jedálnom lístku a denného menu si ubytovaní hostia môžu vybrať aj z pravidelne pripravovaných sezónnych špecialít. Hoteloví kuchári klientom bez akýchkoľvek problémov a s radosťou pripravia aj diétne, bezlepkové, či vegetariánske jedlá. Pri príprave jedál sa využívajú predovšetkým suroviny od domácich, regionálnych producentov a dodávateľov. Ponuku skvelých jedál dobre dopĺňa široký výber regionálnych a zahraničných vín.

Family Wellness Hotel & Marina PATINCE****

Wellness Patince - Family Wellness Hotel & Marina PATINCE****

Zadaným podmienkam nevyhovujú žiadne produkty

Wellness Patince - Family Wellness Hotel & Marina PATINCE****
Wellness Patince - Family Wellness Hotel & Marina PATINCE****