Dovolenka na Slovensku - kúpele, wellness a hory
+421 948 720 226

Hotel Grand JASNÁ****

V centre celoročného strediska Jasná sa nachádza prestížny Hotel Grand. Poloha hotela je unikátna tým, že zjazdovka aj lanovka Grand Jet je priamo pri hoteli.

V centre celoročného strediska Jasná sa nachádza prestížny Hotel Grand. Prestíž hotela bola potvrdená počas pretekov Svetového pohára v lyžovaní žien, keď sa tu v marci 2016 ubytovala absolútna svetová lyžiarska špička. Poloha hotela je unikátna tým, že zjazdovka aj lanovka Grand Jet je priamo pri hoteli. Zážitok z relaxu v prírode Nízkych Tatier sa znásobuje v hotelovom Wellness & Spa, ktorého časť je situovaná do exteriéru. Dokonalý pôžitok z pobytu v našom hoteli umocňuje okolitá príroda, lesy, šum horského potoka Demänovka, výhľady na štíty Nízkych Tatier ale aj kulinárska gastronómia.

Nová kongresová sála s moderným technickým zabezpečením a kapacitou až 350 osôb s variabilným usporiadaním priestorov je priam stvorená pre konferencie a firemné podujatia spojené s oddychom a zážitkami v prírode. Zariadenie poskytuje dokonalé pohodlie priamo v srdci strediska Jasná, Nízke Tatry, kde si hostia môžu dopriať výhľady na Chopok alebo okolité lesy a šum horského potoka Demänovka priamo pod oknami. Všetky služby a aktivity sú doslova na dosah. Polohu hotela pri lanovke Grand Jet ocenia nielen lyžiari v zime, ale i turisti na horských letných výpravách. Hostia sa môžu rozhodnúť pre pobyt v jednej zo 151 izieb pod strechou Nízkych Tatier – majestátnym Chopkom - a využit jednoduchú dostupnosť skvelej lyžovačky rovnako ako blízkosť tatranskej prírody.Hotelové izby prešli nedávno rekonštrukciou a dnes sa tešia vkusnej elegancii, čistým líniám a modernému horskému štýlu s pohodlím domova.

TYPY IZIEB

Izba Economy

Hostia si môžu zvoliť izby ECONOMY v ktorých sa spája dokonalé pohodlie s tradičným prvkami horského ubytovania. Priestranné izby doplnené štýlovými doplnkami s unikátnym výhľadom, navodia pocit príjemnej atmosféry a zaručia to pravé "teplo domova" uprostred čarovnej prírody Nízkych Tatier. MEZONETY sú moderné podkrovné izby s manželskou posteľou na pódiu alebo samostatnými posteľami, ktoré sú prepojené dverami s priestrannou obývačkou.

Izba Deluxe

Pobyt v Nízkych Tatrách v horskom štýle s hýčkajúcim komfortom 4-hviezdičkového hotela. Hotel ponúka na výber pre svoju dovolenku v Jasnej novo zrekonštruované izby Deluxe, ktoré ulahodia každému oku. Horský štýl sa tu spája s prírodnými farbami a materiálmi. Práve drevo, kameň a kov prepožičiavajú týmto izbám charakter domova a pohodlia. Niektoré izby je možné prepojiť spojovacími dverami, čo uvítajú najmä rodiny s deťmi.

Apartmán Štandard

Dva dvojlôžkové apartmány Štandard dodávajú úžasný výhľad na okolie hotela Grand Jasná. Priestranné apartmány v pôvodnom štýle disponujú samostatnou spálňou, kúpeľnou, WC a obývacou miestnosťou, ktorá môže poslúžiť ako spálňa pre deti s možnosťou dvoch prísteliek.

Apartmán Deluxe

Pre tých, ktorí si chcú dopriať viac priestoru v jednom z dvoch novozrekonštruovaných dvojlôžkových apartmánov v horskom štýle. Útulný interiér v prírodných farbách a materiáloch chytí za srdce každého hosťa. Súčasťou apartmánu je samostatná spálňa, kúpeľňa s WC a obývacia miestnosť, ktorá môže pohodlne slúžiť aj ako rokovacia miestnosť pre menší počet ľudí alebo komfortné zázemie pre rodinu s možnosťou 2 prísteliek.

Hotel Grand JASNÁ****

Hotel Grand JASNÁ****

Zadaným podmienkam nevyhovujú žiadne produkty

Hotel Grand JASNÁ****