Dovolenka na Slovensku - kúpele, wellness a hory
+421 948 720 226

Conference & SPA Hotel KRYNICA****

Hotel Krynica Conference & SPA je 4-hviezdičkový hotel na svahoch pohoria Beskid Sądecki v meste Krynica-Zdrój a ponúka komfortne zariadené izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a nádherným výhľadom na pohoria Parkowa a Krzyżowa.

Hotel Krynica Conference & SPA je 4-hviezdičkový hotel na svahoch pohoria Beskid Sądecki v meste Krynica-Zdrój a ponúka komfortne zariadené izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a nádherným výhľadom na pohoria Parkowa a Krzyżowa. Lyžiarsky vlek Henryk je vzdialený 500 metrov a Słotwiny Arena 2,2 km. Moderný hotel v horách je skvelé miesto pre dovolenku a relaxáciu. Hotel má k dispozícii 146 komfortných izieb a apartmánov. Ubytovaní hostia si môžu oddýchnuť vo svojej priestrannej izbe a vychutnať kombináciu moderného vybavenia a pohodlia domova. Hostia môžu obdivovať krásny panoramatický výhľad z vlastného balkóna na pohoria Parkowa a Krzyżowa. Využiť taktiež môžu bezplatné bezdrôtové pripojenie na internet v celom hoteli Krynica.

Veľkou výhodou je ľahký prístup na zjazdovky v okolí mestečka Krynica-Zdrój. Lanovka Jaworzyna je vzdialená 3 km a lyžiarske stredisko Master-SKI v Tylicz sa nachádza 7,5 km od hotela Krynica Conference & SPA. Hostia môžu navštíviť hotelové profesionálne kúpeľné stredisko a dopriať si relaxačné plávanie v krytom bazéne. Následne po celodennom lyžovaní alebo pešej turistike si hostia môžu uvoľniť svaly vo vírivke alebo vychutnať klasickú masáž. Len čo sa ozve chuť do jedla, pochutnať si môžu na lahodných pokrmoch tradičnej poľskej a medzinárodnej kuchyne podávaných v elegantnom prostredí reštaurácie Krynica alebo si objednať nápoj podľa vlastného výberu v štýlovom bare, ktorý je venovaný skupine Rolling Stones.

TYPY IZIEB

Jednolôžková izba ŠTANDARD

Hotel Krynica má 8 jednolôžkových izieb vrátane štyroch izieb pre telesne postihnutých hostí. Veľkosť izby je asi 22 m2

Dvojlôžková izba ŠTANDARD

Hotel Krynica má 119 štandardných dvojposteľových izieb. Veľkosť izby je asi 24 m2.

Izba LUX

Hotel má 11 dvojlôžkových izieb s obývacím priestorom. Izba pozostáva z posedenia a spálne. Veľkosť izby je cca 39 m2.

Apartmán

K dispozícii je 8 apartmánov rôznych štandardov. Apartmány majú krásny výhľad na okolité svahy

Conference & SPA Hotel KRYNICA****

Conference & SPA Hotel KRYNICA****

Zadaným podmienkam nevyhovujú žiadne produkty

Conference & SPA Hotel KRYNICA****