Dovolenka na Slovensku - kúpele, wellness a hory
+421 948 720 226

Hotel MERCURE****

MERCURE Krynica Zdrój Resort & SPA predstavuje dokonalé spojenie funkčnosti, pohodlia a estetickej stránky priestorov, ktorých atmosféra je prepojená s čarom okolitej prírody „perly poľských kúpeľov” – Krynici-Zdrój.

MERCURE Krynica Zdrój Resort & SPA sa nachádza v bezprostrednej blízkosti Kúpeľného parku a Góry Parkowej (Parkovej hory) a je vzdialená približne 800 metrov od pešej zóny a Kúpeľnej dvorany. Hotel ponúka 100 moderných a komfortne vybavených izieb typu Classic, Prestige a Family, ďalej izby typu Studio, dvojpodlažné apartmány Junior Suite a priestranný apartmán Suite Superior, ktoré boli navrhnuté tak, aby poskytovali to najväčšie pohodlie pre našich hostí. Lákavú ponuku ubytovania dopĺňa klimatizovaná reštaurácia, v ktorej ponúkame špeciality miestnej i medzinárodnej kuchyne, ďalej útulná vinárnička, dokonalé relaxačné centrum Wellness & SPA s bazénom ako aj multifunkčné konferenčné zázemie s piatimi miestnosťami, ktoré predstavujú komplexné riešenie aj pre tých najnáročnejších klientov.


UBYTOVANIE:

MERCURE Krynica Zdrój Resort & SPA ponúka svojim hosťom k dispozícii 100 moderných a komfortne vybavených izieb, ktoré boli navrhnuté tak, aby boli v súlade s horským prostredím kúpeľov. V ponuke nájdete:

  • 9 jednoposteľových izieb typu ŠTANDARD,
  • 73 izieb kategórie SUPERIOR,
  • 8 izieb kategórie PRIVILEGE,
  • 8 apartmánov kategórie JUNIOR SUITE (z čoho sú 4 dvojposchodové apartmány),
  • 2 priestranné apartmány kategórie SUPERIOR SUITE,
    ktoré boli navrhnuté s dôrazom na pohodlie našich hostí. K dispozícii máme aj jednu izbu, ktorá bola upravená pre potreby handicapovaných osôb.


STRAVOVANIE:

Kúpeľná reštaurácia - zohratý tím zamestnancov MERCURE Krynica Zdrój Resort & SPA vynaložil všetko úsilie, aby ponuka jedál uspokojila aj tých najnáročnejších milovníkov tradičnej kuchyne a tých, ktorí vyhľadávajú tie najrafinovanejšie kombinácie chutí a vôní. Vďaka bohatej pestrosti ponúkaných jedál a majstrovskej práci našich kuchárov, klienti nášho hotela majú príležitosť vychutnávať si nové a nové jedlá každý deň. Pri ich príprave hľadáme inšpiráciu nielen v medzinárodnej, ale aj v miestnej tradičnej kuchyni. Jedlá podávame v príjemnej atmosfére štýlových priestorov, ktoré sme starostlivo pripravili pre našich hostí.

Kaviareň a vináreň Les Grandes Vins - príjemné chvíle pohodlia môžete stráviť pri horiacom krbe v našej vinárni. Vďaka starostlivo pripravenej ponuke tých najlepších vín, pestrosti alkoholických nápojov a aromatickej kávy, ale aj vďaka profesionálnemu prístupu skúsených someliérov, si budete môcť vychutnávať kvalitu a lahodnú chuť vynikajúcich nápojov, ktoré Vám radi pripravíme aj podľa Vašich predstáv. Znalci vín môžu stráviť príjemné chvíle v 75 útulných priestoroch.


WELLNESS:

Medical SPA & Wellness centrum Belasý Motýľ poskytuje svojim návštevníkom nezabudnuteľné chvíle oddychu a účinne regeneruje vitálne sily, k čomu prispieva neopakovateľná atmosféra plná harmónie a pocit príjemného pohodlia. Opierame sa o inovatívne riešenia firmy HASLAUER a používame prírodné produkty značky KURLAND, ktorý je jedným zo svetovo najuznávanejších výrobcov produktov pre Wellness & SPA. Z pestrej ponuky si naši hostia môžu vybrať niektorú z ponúkaných masáži, regeneračných ošetrení tela a relaxačných procedúr tej najvyššej kvality. Do našej ponuky sme zaradili takisto dermatologické poradenstvo, ošetrenia profesionálnej estetickej medicíny a služby nášho Centra boja proti nadváhe.

Medzi zriadeniami nášho Medical SPA & Wellness môžete nájsť:
- komplex niekoľkých bazénov
- 3 jacuzzi
- saunový svet: parný kúpeľ RASUL, kamennú saunu, jedľovú saunu, parný kúpeľ, fínsku saunu, chlebovú saunu, soľnú gradovňu (soľná miestnosť)
- mlynské koleso
- 12 samostatných masážnych salónov
- početné relaxačné zóny, v ktorých sa môžete nechať unášať čarovným pokojom okolitých hôr a lesov
- 6 salónov modernej estetickej medicíny
- bohato vybavené FItness a Cardio centrum
- Salón Manicure & Pedicure


KONFERENCIE:

V MERCURE Krynica Zdrój Resort & SPA sa nachádza 5 multifunkčných a klimatizovaných konferenčných miestností, ktoré sú vybavené najmodernejšou audiovizuálnou technikou a kvalitným ozvučením. Najväčšia z nich, s celkovou rozlohou 300 m2, môže poskytnúť vhodné priestory pre 250 osôb pri divadelnom sedení. Môžete využiť takisto ďalšie 4 miestnosti s rozlohou do 70 m2. Konferenčné priestory poskytujú vhodné zázemie pri organizácií rôznych obchodných stretnutí, seminárov alebo konferencií, ale rovnako aj pri usporiadaní svadieb alebo príležitostných osláv. Na usporiadanie banketov, recepcií a iných slávnostných podujatí, Vám odporúčame využiť služby modernej a štýlovej reštaurácie – s celkovou rozlohou 550 m2. Starostlivo rozvrhnuté umiestnenie projektorov a premietacích plátien umožňuje realizovať prezentácie v priebehu večerných stretnutí
Hotel ponúka úplné technické zázemie a služby prideleného koordinátora počas celej doby trvania stretnutia – vieme tak zabezpečiť okamžitú realizáciu želaní aj tých najnáročnejších klientov


PRE DETI:

Mercure Krynica Zdrój Resort & SPA je hotel, ktorý si rýchlo zamilujú rodiny s deťmi. Pri vypracovaní ponuky sme pamätali aj na našich najmladších hostí. Rodiny s deťmi si môžu dopriať chvíle pohodlia v bazénovej časti Hotela, je pre nich pripravená pestrá ponuka jedál a majú k dispozícii priestory, v ktorých sa deti môžu venovať voľnočasovým a výchovným aktivitám pod starostlivým dohľadom špecializovaného personálu. Na všetkých čaká celý rad zaujímavých atrakcií, pohybových aktivít, tematických tvorivých dielní a výtvarných aktivít. Pre tých najmladších sme pripravili detských kútik s množstvom kúzelných zákutí (voláme ho farebný svet opičiek). Staršie deti si môžu zahrať stolný futbal, airhockey alebo stolný tenis.

Detský kútik je svet plný zábavy a tvorivej činnosti. Pri všetkých činnostiach kladieme vysoký dôraz predovšetkým na bezpečnosť našich zverencov a ich aktívnu účasť pri spoločných hrách. Rodičia môžu využiť platenú službu starostlivosti o deti, pričom sami navrhnú program aktivít.

Hotel MERCURE****

Hotel MERCURE****

Zadaným podmienkam nevyhovujú žiadne produkty

Hotel MERCURE****