Dovolenka na Slovensku - kúpele, wellness a hory
+421 948 720 226

Štrbské Pleso - Hotel PATRIA****

Exkluzívny hotel Patria je považovaný za najkrajší vo Vysokých Tatrách, ukrýva pre Vás pestrú mozaiku nádherných prekvapení. V nevšednom prostredí tu nájdete pohodlie, veľký výber gastronomických špecialít, osvieženie i úslužný personál, pripravený vždy poskytnúť širokú škálu hotelových služieb.

Štrbské Pleso je významné centrum turizmu a zimných športov, najvyššie položená turisticko-liečebná osada, nachádzajúca sa vo Vysokých Tatrách. Rozkladá sa na južnom brehu jazera Štrbské pleso v nadmorskej výške 1 346 m n. m. Ide o najvyššie položenú turisticko-liečebnú osadu vo Vysokých Tatrách a stredisko vrcholového športu pre severské disciplíny.

Exkluzívny hotel Patria je považovaný za najkrajší vo Vysokých Tatrách, ukrýva pre Vás pestrú mozaiku nádherných prekvapení. V nevšednom prostredí tu nájdete pohodlie, veľký výber gastronomických špecialít, osvieženie i úslužný personál, pripravený vždy poskytnúť širokú škálu hotelových služieb. Lôžková kapacita hotela PATRIA je 160 izieb a 320 lôžok v dvojlôžkových izbách a 20 apartmánoch. Hotelové izby poskytujú komfortné ubytovanie **** hviezdičkového hotela s bezplatným pripojením na WiFi / alebo WLAN /. VŠETKY IZBY V HOTELI PATRIA a všetky priestory sú NEFAJČIARSKE.

V hoteli PATRIA je možné usporiadať kongresy, semináre, sympóziá v kongresovej hale (kapacita 400 miest – KINO sedenie) ako aj rodinné oslavy a iné akcie v Loveckom salóniku. Pôsobí tu aj cestovná kancelária JMG, ktorá hosťom ponúka cestovné služby, výlety do okolia, ski servis a lyžiarsku školu.

TYPY IZIEB

Izba LUX

Dvojposteľová izba,  resp.dvojposteľová izba s možnosťou prístelky, samostatná kupeľňa  s vaňou resp. sprchovacím kútom,  samostatné WC , miminibar, TV – Sat, pripojenie na internet/WIFI alebo káblové pripojenie/, telefón, fén, župany do wellness centra pre dospelé osoby.

Apartmán

Apartmán je veľmi vhodný na ubytovanie rodičov s deťmi. V obývacej časti sa nachádza sedacia súprava, ktorá sa príležitostne rozkladá a používa ako prístelka. V spáňovej časti je manželská posteľ.

Apartmán LUX

Apartmán pozostáva zo spálne a obývacej miestnosti,je ideálny pre 3 a 4 členné rodiny, samostatná kúpeľňa, samostatné WC, minibar, TV-Sat, internet/WIFI alebo káblové pripojenie, telefón, fén, župany do wellness centra pre dospelé osoby.

Apartmán Komfort

Aparmán Komfort je vhodný na ubytovanie viacčlenných rodín. V obývacej časti je sedacia súprava a rozkladacia válenda, ktorá sa používa ako prístelky. V spálňovej časti je manželská posteľ. Obývacia a spálňová časť sú oddelené dverami. Priestorovo je väčší ako bežný apartmán.

 

Hotel PATRIA****

Štrbské Pleso - Hotel PATRIA****

Zadaným podmienkam nevyhovujú žiadne produkty

Štrbské Pleso - Hotel PATRIA****
Štrbské Pleso - Hotel PATRIA****