Dovolenka na Slovensku - kúpele, wellness a hory
+421 948 720 226

Hotel PEGAZ ****

ID: Poľsko-pegaz

Hotel PEGAZ ****

Hotel Pegaz **** v Krynici-Zdrój je moderné zariadenie vsadené do čarovných svahov Beskýd Sadecki. Hotel sa nachádza v malebnej doline Czarny Potok, odkiaľ je z balkóna izby jedinečný výhľad na panorámu vrchu Jaworzyna Krynicka, na vrchol ktorého premávajú kabínkové lanovky.

 
Hotel Pegaz ****

Jedinečná poloha hotela vám umožňuje vnímať upokojujúcu silu prírody: pokoj hôr, sviežu zeleň od jari do jesene, nádhernú krajinu bez ohľadu na ročné obdobie. Hotel je skvelým miestom pre milovníkov aktívneho oddychu: korčuľovanie, lyžovanie, snowboarding, turistika, cykloturistika.
 
 
Hotel Pegaz ponúka:
- dve klimatizované konferenčné miestnosti
- 2 reštauračné miestnosti vrátane jednej miestnosti s krbom
- kávový klub
- wellness
- bazén s kaskádami, vzduchové gejzíry, vodná masáž, protiprúdy, detský bazénik
- sauna - aromaterapia, suchá sauna, jacuzzi, slaná lavička
- biliard*
- stolný tenis
- stolný futbal, šípky*
- Playstation 4*
- herňa pre deti
- Požičovňa bicyklov*
- lyžiareň so sušiarňou
- prístup k bezdrôtovému internetu v celom objekte
- parkovanie zdarma
- banketová chatka*
* platené služby
 
Ikona Overené komunitou
Ubytovanie v hoteli Pegaz ****
 
Na mape Poľska je miesto, kde sa život stáva krajším a čas plynie pomalšie, hory sú na dosah ruky a vzduch je mimoriadne čistý. Toto miesto je Krynica Zdrój, nazývaná „perla poľských kúpeľov“. Práve tu nájdete Hotel Pegaz, moderné zariadenie vsadené do čarovných svahov Beskid Sądecki. Ponúkame Vám atraktívne a mimoriadne pohodlné ubytovanie v Krynica Góra, inými slovami, ubytovanie v Krynica Zdrój. Ponúkame Vám jedinečnú ponuku rodinných pobytov, ako aj zaujímavú a bohatú ponuku komfortného konferenčného centra.
 
Objavte čaro mesta Krynica Zdrój

Vďaka tomu, že sa hotel v Krynici Zdrój nachádza medzi horami a lesmi, v malebnom údolí Czarny Potok, môžete každý deň spoznávať krásu jedinečnej prírody. Hotel Pegaz v Krynici Zdrój je ideálnym miestom pre fanúšikov aktívneho oddychu: lyžovanie, snowboarding, turistika, cykloturistika a kvalifikovaná turistika. Je tiež ideálnym miestom pre ľudí, ktorí si chcú oddýchnuť od každodenného zhonu a zhonu.
 
Hotelové atrakcie

Poskytujeme jedinečnú atmosféru, súkromie, intimitu, ako aj priateľské a profesionálne služby. Hosťom ponúkame ubytovanie v Krynici Górskej a poskytujeme aj ďalšie vybavenie, vrátane dvoch reštauračné miestnosti, jacuzzi, sauna, regenerácia a revitalizácia tela, bazén, sauna, parný kúpeľ, monitorované parkovisko. Môžeme s istotou povedať, že žiadne iné hotely v Krynici vám neposkytnú to, čo náš hotel. Pozývame!


Zdroj/foto: https://www.hotelpegaz.eu/

Hotel PEGAZ ****

Hotel PEGAZ ****

Zadaným podmienkam nevyhovujú žiadne produkty

Hotel PEGAZ ****