Dovolenka na Slovensku - kúpele, wellness a hory
+421 948 720 226

Residence Hotel & Club DONOVALY****

RESIDENCE HOTEL & CLUB je známy svojimi jedinečnými službami pre rozmanité typy hostí. Oddych a pohodu tu nájdu rodiny s deťmi, páry, priatelia, ale aj obchodní partneri.

RESIDENCE HOTEL & CLUB je známy svojimi jedinečnými službami pre rozmanité typy hostí. Oddych a pohodu tu nájdu rodiny s deťmi, páry, priatelia, ale aj obchodní partneri. Poskytované služby uspokoja aj tých najnáročnejších návštevníkov. Hotel myslí aj na najmenších, pre ktorých je pripravený najväčší detský kútik na Donovaloch. Počas sviatkov, veľkých akcií a voľných dní v roku sa o program detí starajú animátori. Gurmánske špeciality, izby a priestory ohodnotené najvyšším štandardom “baby friendly”, najväčšie kongresové miestnosti v okolí, priestory sú tiež ,,pet friendly“, ideálne priestory pre svadby a oslavy či wellness centrum alternatívnej medicíny nazývanej Ayurvéda.

RESIDENCE HOTEL & CLUB je ideálnym miestom pre hostí, ktorí hľadajú ubytovanie na Donovaloch. Zariadenie ponúka ubytovanie v elegantných, vkusne zariadených izbách a apartmánoch, ktoré spĺňajú tie najvyššie štandardy kvality. K dispozícii sú aj apartmány s jednou, alebo dvoma spálňami, ktorých súčasťou sú obývacia miestnosť, kuchyňa a balkón.Ubytovacia kapacita 190 lôžok je rozdelená do 66 dvojlôžkových izieb a 29 obývacích miestností. Všetky izby sú vybavené LCD televízorom, internetovým pripojením, telefónom, trezorom, minibarom a v každej z kúpeľní sa nachádza vaňa. Balkón každej z izieb, či obývacích miestnosti poskytuje nádherný výhľad na okolité hory. Izby De Luxe sa nachádzajú na piatom a šiestom poschodí hotela. Sú luxusne zariadené a poskytujú komfort bez kompromisov. Hostia si môžu vybrať z Double Room, Superior Double Room a Apartmán.

TYPY IZIEB

DOUBLE ROOM

Dvojlôžková izba STANDARD DOUBLE ROOM ponúka komfortné ubytovanie pre dvoch ľudí. Izby DE LUXE DOUBLE ROOM sa nachádzajú na 5. a 6. poschodí hotela a ich súčasťou je priestranný šatník. Sú útulne a komfortne zariadené, aby vyhovovali aj tej najnáročnejšej klientele. Každá izba sa vie pripraviť ako 1x manželská posteľ alebo 2x jednolôžkové postele.

SUPERIOR DOUBLE ROOM

Pre väčšie pohodlie vie zariadenie poskytnúť izbu SUPERIOR DOUBLE ROOM. Dvojlôžková izba spojená s priestrannou obývacou časťou, plne vybavenou kuchyňou, jedálenským stolom a pohodlnou sedačkou. V spálni sa vie pripraviť 1x manželskú posteľ alebo 2x jednolôžkové postele. V prípade potreby je v obývačke možné pripraviť až dve prístelky. Existuje možnosť si vybrať si medzi kategóriou STANDARD a DE LUXE. Izby SUPERIOR DOUBLE ROOM DE LUXE sa nachádzajú na 5. a 6. poschodí hotela a ich súčasťou je priestranný šatník.

APARTMÁN

Apartmány ponúkajú komfortné a luxusné ubytovanie v dvoch spálňach spolu s priestrannou obývacou izbou, ktorej súčasťou je kuchynský kútik, pohodlná sedačka a balkón. V spálňach je možné pripraviť oddelené lôžko aj manželské postele. Apartmány DELUXE sa nachádzajú na 5. a 6. poschodí hotela a ich súčasťou je i priestranný šatník. Každá izba sa vie pripraviť ako 1x manželská posteľ alebo 2x jednolôžkové postele a 2 prístelky.

FAMILY HIT

Rodinné izby, ktoré sú špeciálnou ponukou v hoteli. Sú to dve spálne prepojené dverami, ideálne pre rodiny s malými deťmi. Tieto izby sú v ponuke podľa vyťaženosti hotela.

Residence Hotel & Club DONOVALY****

Residence Hotel & Club DONOVALY****

Zadaným podmienkam nevyhovujú žiadne produkty

Residence Hotel & Club DONOVALY****