Dovolenka na Slovensku - kúpele, wellness a hory
+421 948 720 226

Resort SPA & Conference CZARNY POTOK****

Rezort Czarny Potok & Spa sídli v horskom hoteli na úpätí vrchu Jaworzyna Krynicka v meste Krynica Zdrój. Ponúka ubytovanie s bezplatným vstupom do krytého bazéna, fitnescentra a detského klubu. K dispozícii je tiež drevená chata na grilovanie až pre 300 osôb.

Rezort Czarny Potok & Spa sídli v horskom hoteli na úpätí vrchu Jaworzyna Krynicka v meste Krynica Zdrój. Ponúka ubytovanie s bezplatným vstupom do krytého bazéna, fitnescentra a detského klubu. K dispozícii je tiež drevená chata na grilovanie až pre 300 osôb. Ubytovacie zariadenie disponuje 236 priestrannými a klimatizovanými izbami vrátane 193 klasických izieb, 40 apartmánov typu Junior, 2 apartmánov Superior a viceprezidenčných apartmánov. Izby a suity v rezorte Czarny Potok majú štýlový dizajn a vzorované koberce a tapety. Sú vybavené TV s plochou obrazovkou. V kúpeľni sú k dispozícii bezplatné toaletné potreby. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Všetky izby a apartmány sú klimatizované. V hotelovej reštaurácii sa podávajú regionálne špeciality poľskej kuchyne a pokrmy medzinárodnej kuchyne. Štvorpodlažné wellness centrum ponúka sauny, VIP priestor so súkromnou miestnosťou na procedúry a rôzne masáže. V záujme zabezpečenia maximálneho komfortu pre hostí hotel použil unikátny systém sklenených koridorov spájajúcich jednotlivé budovy. Všetky izby sú navrhnuté tak, aby boli dokonale v súlade s pohodlím moderného dizajnu a okolitou atmosférou.

KONFERENCIA
Hotel Czarny potok Resort & Spa je najväčšie a najnovšie konferenčné centrum v regióne. Zariadenie je vhodné aj pre záujemcov, ktorí hľadajú výnimočné prostredie pre dovolenku, organizáciu osláv alebo firemných akcií. Moderné vybavenie hotela v kombinácii s výbornou polohou na úpätí Jaworzyna Krynica, ponúka neobmedzené možnosti pre organizáciu nezabudnuteľných akcií. Konferenčné miestnosti, tri jedálne a priestranné kluby umožňujú organizáciu akéhokoľvek druhu stretnutí pre skupiny až 500 účastníkov.Použitie modulárneho systému (budovy prepojené sklenenými koridormi) umožňuje efektívne zdieľanie priestoru pre intímne prostredie šité na mieru individuálnym potrebám našich hostí. Každá zasadacia miestnosť je vybavená audio-vizuálnym systémom a inovatívnym kontrolným systémom, ktorý umožňuje vzdelávanie, multimediálnych prezentácií, prezentácie a projekcie.

REŠTAURÁCIA
K dispozícii sú štyri reštaurácie, ktoré ponúkajú bohatú nielen tradičnú poľskú ale aj európsku kuchyňu.

SPA & WELLNESS
Spa & Wellness centrum, ideálne na konci každého dňa, či už po aktívne strávenom dni na lyžiarskych svahoch, rovnako ako aj po dni plných stretnutí a konferencií.

Resort SPA & Conference CZARNY POTOK****

Resort SPA & Conference CZARNY POTOK****

Zadaným podmienkam nevyhovujú žiadne produkty

Resort SPA & Conference CZARNY POTOK****