dizi indir
swinger porno
 Rajecké Teplice
Nachádzate sa na: Kúpele > Rajecké Te...

Rajecké Teplice

Kúpele Rajecké Teplice patria v súčasnosti medzi najatraktívnejšie kúpele na Slovensku, ktoré sú ako perla ovinuté vencom ihličnatých i listnatých lesov. Na východe ich lemuje panoráma hrebeňov pohoria Malá Fatra, na západe priamo nad areálom kúpeľov sa týčia dolomitové vápence Strážovských vrchov.Blahodárne účinky liečivých vôd v kúpeľoch Rajecké Teplice sú známe už od 14. storočia.


Žriedla termálnych prameňov typu akratoteriem majú vďaka 38°C teplej vode vynikajúce liečivé účinky. Podnebie teplickej kotliny je mierne. Podľa švajčiarskej klasifikácie sú klimatické podmienky Rajeckých Teplíc zaradené do upokojujúcej klímy. To znamená dostatok slnečného svitu bez horúčav, svieže povetrie bez silných vetrov a mimoriadne čisté ovzdušie s minimom exhalátov a prachu. Práve tieto podmienky sú dôležitým predpokladom pre úspech klimatickej liečby, ale aj pre strávenie príjemnej dovolenky v ktoromkoľvek ročnom období.

Kúpeľné zariadenia Rajecké Teplice sú vybavené najmodernejšími diagnostickými a terapeutickými prístrojmi. O pacientov sa stará kvalifikovaný tím odborných lekárov a zdravotného personálu.

V kúpeľoch Rajecké Teplice sa úspešne liečia tieto choroby:
  • choroby pohybového ústrojenstva
  • nervové choroby
  • choroby z povolania
  • netuberkulózne choroby dýchacích ciest

Rajecké Teplice - Kúpeľný dom Aphrodite

Dominantou a pýchou kúpeľov Rajecké Teplice je v antickom štýle riešený kúpeľný dom Aphrodite, vybavený najmodernejšími diagnostickými a terapeutickými prístrojmi. Nachádza sa tu množstvo procedúr liečebného, relaxačného a skrášľujúceho charakteru: vodoliečba, klasické masáže, škótske streky, oxygenoterapia, uhličitý kúpeľ, manikúra, pedikúra, kozmetika, kaderníctvo. Návštevníci si môžu posedieť a stráviť príjemné chvíle v prekrásnej kaviarni kúpeľného domu.

PLUS – RAJECKÉ TEPLICE:

+ Všetky služby si môžete objednať pod jednou strechou
+ nemusíte sa obmedzovať zlým počasím
+ pestrá ponuka služieb relax a wellness služieb
+ vysoká úroveň kozmetických služieb

MÍNUS:

- deti do 3 rokov majú prísny zákaz vstupu do priestorov vodného a saunového sveta
- kvalitné služby nie sú cenovo dostupné pre širokú klientelu
- vysoká cena služieb© Herkules kúpele na Slovensku, Tvorba web stránok - Irisoft, redakčný systém - Clever Leap™ TOPlist