dizi indir
swinger porno
 Turčianske Teplice
Nachádzate sa na: Kúpele > Turčianske...

Turčianske Teplice

Turčianske Teplice kúpele so stáročnou históriou vyhľadávalo množstvo významných osobností, králi aj cisári. O turčianskej termálnej vode písali vedci i učenci. Dnes sú kúpele ideálnym miestom na relaxáciu, celkovú regeneráciu a liečbu. Z ponuky liečebných či relaxačných procedúr a terapií vyberú odborníci každému to najlepšie. K nerušenému pobytu prispejú aj pekne zariadené pohodlné izby, chutné zdravé jedlá, špeciálne diéty podľa odporúčania diétnych sestier a rady odborníkov na wellness. V kúpeľoch Turčianske Teplice sa nachádza nádherný kúpeľný park s množstvom vzácnych stromov, rastlín a vtákov poskytuje ideálne miesto na prechádzky a meditácie. Panenská príroda malebného Turca ponúka športové vyžitie v každom ročnom období.


Urobte niečo pre seba a svojich blízkych, dožičte si pobyt v kúpeľoch v srdci Európy! Vyberte si z našej širokej ponuky a my urobíme všetko pre vašu spokojnosť.

Kúpele Turčianske Teplice ponúkajú:
  • liečebné pobyty - formou kúpeľnej liečby pre všetkých, ktorí trpia chorobami obličiek, močových ciest a ochoreniami pohybového ústrojenstva
  • rehabilitačno-liečebné pobyty - zamerané na oddych, relaxáciu a regeneráciu fyzických a duševných síl
  • rehabilitačno-dovolenkové pobyty ako idálna forma na rodinnú dovolenku
  • rekondičné pobyty pre vybraný okruh zamestnancov na regeneráciu síl pod odborným dohľadom lekára a zdravotného personálu
  • rozmanité programové pobyty na podporu harmónie tela i ducha
  • pobyty na usporadúvanie porád, školení a seminárov s možnosťou využita všetkých ostatných služieb (liečebé procedúry, knižnica, prenájom bazéna atď...)


© Herkules kúpele na Slovensku, Tvorba web stránok - Irisoft, redakčný systém - Clever Leap™ TOPlist