Liečebné, wellness a relax pobyty
+421 54 474 47 74

Centrum WELLNESS EUPHORIA v hoteli SOREA SNP


Už v zimnej sezóne 2018/ 2019 sa hotel predstavil s dokončenou prvou etapou a to s komplet novou lyžiarňou a požičovňou lyží a športových potrieb. Vstup do lyžiarne a do skriniek je na RFID čipy - bezpečnostné kritérium, ochrana majetku hostí.
Všetky skrinky sú s ohrevom - programom sušenia lyžiarok, lyžiarskych prilieb a rukavíc.  Program prebieha v 3 cykloch sušenia (každý trvá 1/2 hodiny vo večerných hodinách) . Ďalší samostatný cyklus dezinfekcie ozónom v trvaní 1 hodiny prebieha v noci.
Jedná sa o nezávadnú, eco technológiu bez použitia chemických prostriedkov. Po bufetových raňajkách v presklenej reštaurácii s výhľadom na vrcholy Nízkych Tatier si hosia môžu vyzdvihnúť vysušené a príjemne ohriate lyžiarky, ako aj lyžiarsky výstroj.

V druhej etape prebiehala rekonštrukcia podzemnej časti a prístavba nového WELLNESS EUPHORIA, ktoré je pre verejnosť otvorené od 17.10.2019
WELLNESS EUPHORIA sa skladá z niekoľkých zón - bazénový a saunový svet, masérska zóna aj s hydromasážnou vaňou, fitnes centrum.

Novovybudovaný vodný svet ponúka služby na nadštandardnej úrovni. Súčasťou PANORAMA  POOLS (bazénov) je relaxačný bazén s hydromasážnymi dýzami, vodnými chrličmi a perličkovou sedacou masážou. Atmosféru umocňujú podhladinové svietidlá. Odpočinúť si možno v odychovom  bazéne  Whirlpool s vodopádom, hydromasážnymi dýzami, dnovou vzduchovou perličkou a s perličkovou masážou. Nechýba ani  ochladzovací bazénik po pobyte v saunách,  Kneippov šliapací kúpeľ  (procedúra na povzbudenie krvného obehu).

Nezabudli sme ani na deti -  v rodinnom wellness (FAMILY WELLNESS) sa možno vyšantiť v detskom bazéne s vodným ježkom či fontánkami, ako aj  odpočinúť si v detskom oddychovom bazéne s vodným delom či šmykľavkami.
Každý,  kto uprednostňuje saunu, má vo WELLNESS EUPHORIA veľa možností: detskú saunu do 60°, parnú saunu AROMA pre 8 osôb, infrasaunu carbo pre 2 osoby, suchú saunu do 60° pre 8 osôb a suchú saunu do  90° pre 12 osôb.


Bazénový svet:
- relaxačný bazén (hydromasážne trysky, vodné chrliče, perličková sedacia masáž, podhladinové svietidlá)
- oddychový bazén Whirlpool (vodopád, hydromasážne trysky, dnová vzduchová perlička, perličková masáž, podhladinové svietidlá)
- detský bazén (vodný ježko, fontánky, podhladinové svietidlá)
- detský oddychový bazén (detské atrakcie, vodné delo, šmýkalky, podhladinové svietidlá)
- ochladzovací bazén (na ochladzovanie návštevníkov po pobyte v saunách)
- Kneippov šliapací kúpeľ (procedúra na povzbudenie krvného obehu)

Saunový svet:
- detská sauna 60°
- parná sauna AROMA – 8 osôb
- infrasauna carbo – 2 osoby
- suchá sauna 60° – 8 osôb
- suchá sauna 90° – 12 osôb

Masáže
Hydromasážna vaňa
Oddychová zóna
Fitness